برای استفاده از تمامی خدمات این سرویس و بهره‌مندی از مجموعه عظیم ویدئوهای آموزشی ورزشی، نرم‌افزار، آشپزی، موفقیت، موسیقی و ... ، لازم است در ابتدا ثبت‌نام کنید.

ارزان سرویس 3
در دسترس سرویس 3
جامع سرویس 3
سرویس 3
روزانه 600 تومان دسترسی نامحدود روزانه
  • دسترسی به تمامی سرویس‌ها با کمترین قیمت
  • دسترسی به آموزش‌هایی از منابع معتبر

این بسته مخصوص افرادی طراحی شده است که علاقه‌مند به عضویت در تمام سرویس‌های پولی هستند. این طرح دسترسی نامحدود روزانه در تمام سرویس‌ها را با قیمت بسیار مناسب به کاربران پیشنهاد می‌دهد.

با خرید این بسته و با پرداخت روزانه تنها 600 تومان، 30 ویدئو اول مشاهده نشده هر سرویس برای شما فعال خواهد شد.

جهت خرید این بسته باید ابتدا در نرم‌افزار/ وب‌سایت ثبت نام نمایید. سپس می‌توانید از طریق پرداخت با اپراتور (از طریق قبض یا اعتبار سیم کارت) بسته را خریداری نمایید. برای مشاهده ویدئوهای مخصوص این بسته بعد از ورود با نام کاربری و رمز عبور در نرم‌افزار/ وب‌سایت به صفحه مخصوص هر سرویس مراجعه نمایید.

درصورتی که شما قبلا با عضویت در یک سرویس 30 ویدئو اول آن سرویس را دریافت نموده‌اید، با عضوت در دسترسی نامحدود روزانه سی ویدئو دوم آن سرویس برای شما فعال می‌شود. در این حالت حتی اگر شما تمدید عضویت خود را در سرویس لغو نکرده باشید، تمدید عضویت شما در آن سرویس لغو خوهد شد.

با لغو دسترسی نامحدود روزانه، تمدید خودکار بسته لغو خواهد شد.

جهت مشاهده وضعیت بسته خود می‌توانید به پروفایل خود در منو مراجعه نمایید.

برای خرید این بسته کد 10 را به شماره 30781 ارسال نمایید.

سرویس 3 سرویس 3 سرویس 3 سرویس 3
۷ روز هفته ، ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم . با ما تماس بگیرید.

استفاده از مطالب این سایت برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلا مانع است . کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه سرویس 3 می باشد.
Copyright © 2015 - 2016