برای استفاده از تمامی خدمات این سرویس و بهره‌مندی از مجموعه عظیم ویدئوهای آموزشی ورزشی، نرم‌افزار، آشپزی، موفقیت، موسیقی و ... ، لازم است در ابتدا ثبت‌نام کنید.

ارزان سرویس 3
در دسترس سرویس 3
جامع سرویس 3

مقدمه عربی کنکور

رایگان

سایر ویدیو های این سرویس
رایگان
رایگان
رایگان
رایگان
رایگان
رایگان
سرویس 3

آموزش عربی کنکور

تعداد ویدیو ها: 495 قیمت سرویس: 0 تومان امتیاز سرویس: 5

در آزمون کنکور شما باید بتوانید ظرف 20 دقیقه به 25 سوال زبان عربی پاسخ بدهید. اما چقدر برای این کار آمادگی دارید؟ بسیاری از دانش‌آموزان به دلیل پیچیدگی این درس و واهمه‌ای که از آن دارند، آن را به کل کنار می‌گذارند و این فرصت بسیار خوبی است تا شما با تقویت زبان عربی خود، از رقبا پیشی بگیرید. در سرویس آموزش عربی کنکور به کمک استاد میثم فلاح در خدمت شما خواهیم بود تا یادگیری این درس را برای شما آسان‌تر و شیرین‌تر کنیم و با حل تست‌های متنوع سراسری سال‌های مختلف و همچنین تست‌های خارج از کشور، مهارت شما را در زدن تست بالا برده و شما را به رسیدن به رشته دلخواه خود نزدیک‌تر کنیم. از جمله مباحثی که در این سرویس فراخواهید گرفت می‌توان به انواع فعل، انواع اسم، اعراب اسم، منصوبات، معرب و مبنی، نواسخ، تشکیل، ترجمه عربی، جار و مجرور و غیره اشاره کرد. برای کسب مهارت بیشتر در این درس، با ما همراه باشید.

برای خرید این سرویس، mrb را به شماره 30781 ارسال نمایید.

به این ویدیو چه امتیازی میدهید ؟

نظرتان را با ما به اشتراک بگذارید :)

نظرات :
سرویس 3
کاربر  (1396/2/6)

سلام من حاضرم کل این ویدیو هارا با سی دی یکجا بخرم ازتون خواهش میکنم بهم پاسخ بدید09184876440

سرویس 3 سرویس 3 سرویس 3 سرویس 3
۷ روز هفته ، ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم . با ما تماس بگیرید.

استفاده از مطالب این سایت برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلا مانع است . کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه سرویس 3 می باشد.
Copyright © 2015 - 2016