برای استفاده از تمامی خدمات این سرویس و بهره‌مندی از مجموعه عظیم ویدئوهای آموزشی ورزشی، نرم‌افزار، آشپزی، موفقیت، موسیقی و ... ، لازم است در ابتدا ثبت‌نام کنید.

ارزان سرویس 3
در دسترس سرویس 3
جامع سرویس 3

یک روز با مهرداد میناوند- قسمت اول

رایگان

فصل جدید برنامه‌ی «زاویه بسته» رو با مهرداد میناوند، ستاره سال‌های نه‌چندان دور پرسپولیس و تیم ملی آغاز می‌کنیم. لنز دوربین ما در این قسمت مهردادو در یک روز کامل همراهی می‌کنه تا با زندگی این فوتبالیست خوش‌نام از نزدیک آشنا بشیم. در بخش اول این مصاحبه چهار قسمتی، با میناوند به آرایشگاهی سر می‌زنیم که هر روز صبح برای درست کردن موهاش می‌ره و گپ‌وگفتی صمیمی با هم داریم. این ورزشکار ماجرای جداییش از همسر و دوری از پسرش رو برامون تعریف می‌کنه و از بدهکاری مالیاتیش و مشکلات قراردادش با پرسپولیس هم به شدت گله می‌کنه. مهرداد چاقی ناخواسته‌ش در اثر مصرف کورتون رو هم توضیح می‌ده. بعد از آرایشگاه هم مهرداد رو تا مرکز ماساژی که می‌ره همراهی می‌کنیم و حرفاش راجع به علی دایی، خاطراتش با تیم ملی و حمید استیلی رو می‌شنویم. تقلید صدای علی پروین و ماجرای عصبانیت علی کریمی از زبون مهرداد هم از شنیدنی‌های این برنامه‌ست. بخش‌های بعدی این مصاحبه خودمونی رو هم می‌تونید در ویدئوهای بعدی زاویه بسته ببینید.

سایر ویدیو های این سرویس
سرویس 3

زاویه بسته فصل دوم

تعداد ویدیو ها: 40 رایگان امتیاز سرویس: 5

سال نو را با فصل جدید «زاویه بسته» آغاز می‌کنیم. در این فصل روز را با یکی از فوتبالیست‌های محبوب شما آغاز می‌کنیم تا ببینیم این ستاره‌های مستطیل سبز، در زمین زندگی چه می‌کنند و روزهای خود را چگونه می‌گذرانند. در این فصل تازه، با هر یک از مصاحبه‌شوندگان در یک روز از زندگی واقعی آن‌ها همراه می‌شویم و این مصاحبه را در چهار بخش برای شما بینندگان فوتبالی در دسترس قرار خواهیم داد، خبر خوب آنکه در این دوره، هر هفته دو بخش از مصاحبه‌های جنجالی و متفاوت زاویه بسته را خواهید دید. زاویه بسته این بار هم‌زمان زندگی شخصی و حرفه‌ای ستاره‌های فوتبال را زیر ذره‌بین گذاشته و سر درد و دل هر یک از آن‌ها نشسته است که ناگفته‌های بسیاری داشته‌اند و با دوربین ما صادقانه و شجاعانه مواجه شده‌اند. با فصل جدید «زاویه بسته» و مصاحبه‌های داغ آن همراه شوید.

به این ویدیو چه امتیازی میدهید ؟

نظرتان را با ما به اشتراک بگذارید :)

نظرات :
سرویس 3
کاربر  (1396/8/13)

👍🏻👍🏻

سرویس 3
مهدی  (1396/7/6)

مرسی

سرویس 3
فاطمه  (1396/4/18)

سلام.

سرویس 3
کاربر  (1396/4/17)

مصاحبه سعید عزت اللهی رو نمزارید

سرویس 3
مهدی  (1396/3/3)

خوب بود . لطفا یک روز هم اختصاص بدید به مهدی طارمی

سرویس 3
پویا  (1396/2/25)

مرسی

سرویس 3 سرویس 3 سرویس 3 سرویس 3
۷ روز هفته ، ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم . با ما تماس بگیرید.

استفاده از مطالب این سایت برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلا مانع است . کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه سرویس 3 می باشد.
Copyright © 2015 - 2016