مصاحبه با امیرحسین صادقی

این بخش از برنامه‌ی «زاویه بسته» رو از منزل ستاره تیم ملی ایران در جام‌جهانی ۲۰۱۴ برزیل شروع می‌کنیم. لنز دوربین ما قصد داره یک روز کامل رو با «امیرحسین صادقی»، مدافع سابق استقلال و تیم ملی بگذرونه. ما زاویه بسته‌ای‌ها در منزل امیرحسین منتظر میز صبحونه‌ای می‌شیم که قراره این بازیکن برامون بچینه. صحبتمون رو با امیرحسین از نظام آباد، محله‌ای که توش بزرگ شده شروع می‌کنیم تا به ماجرای فرار از درس و کار تو کفاشی پدرش می‌رسیم. جالبه بدونید مهرات‌های این ستاره استقلالی‌ها، فقط تو بازی با توپ خلاصه نمی‌شه، بلکه از کار کردن تو پیک و آژانس تا خیاطی و ریخته‌گری هم سررشته داره. امیرحسین ماجرای بامزه‌ی خواستگاری و ازدواجش رو هم برامون تعریف می‌کنه، احتمالاً تعجب نمی‌کنید وقتی بشنوید که پدر خانم امیرحسین هم یه استقلالیه دو آتیشه‌ست، اما حتماً اگر شرط ازدواج دخترش رو با صادقی بشنوید، متعجب می‌شید. امیرحسین علاوه بر تجربه قهرمانی با استقلال، سابقه قهرمانی در شنا رو هم داره و الآن هم داره به صورت حرفه‌ای بوکس تمرین می‌کنه تا اگر دعوایی پیش اومد بی دفاع نمونه! در آخر هم پیشنهاد می‌کنیم شنیدن خاطرات تا صبح پلی استیشن بازی‌کردن امیرحسین، خرید اولین ماشینش و شیرهای وحشی نیجریه رو از دست ندید. در بخش‌های بعدی این مصاحبه، امیر حسین رو در ادامه روز همراهی می‌کنیم و با بخش‌های بیشتری از زندگی این بازیکن آشنا خواهیم شد.

"با برد استقلال تو دربی تونستم ازدواج کنم!"

مصاحبه با امیرحسین صادقی

قسمت اول

این بخش از «زاویه بسته» رو با حضور در منزل «امیرحسین صادقی» ستاره تیم ملی ایران در جام‌جهانی برزیل آغاز می‌کنیم. صحبتمون رو با امیرحسین از نظام آباد، محله‌ای که توش بزرگ شده شروع می‌کنیم تا به ماجرای فرار از درس و کار تو کفاشی پدرش می‌رسیم. جالبه بدونید مهارت‌های این ستاره استقلالی‌ها، فقط تو بازی با توپ خلاصه نمی‌شه، بلکه از کار پیک و آژانس تا خیاطی و ریخته‌گری هم سررشته داره! در آخر هم باید خاطرات پلی استیشن بازی‌کردن امیرحسین، خرید اولین ماشین، شیرهای وحشی نیجریه و شرط پدر خانمش برای ازدواج رو بشنوید.

مصاحبه با امیرحسین صادقی

قسمت دوم

در دومین بخش از گذروندن یک روز کامل با امیرحسین صادقی، پای صحبت‌های همسر و فرزند این بازیکن نشستیم. همسر صادقی که یه پرسپولیسی دو آتیشه‌ست، از ماجرای آشناییش با امیرحسین و استقلالی شدنش می‌گه. امیر مهدی هم که خیلی هوای باباشو داره خاطرات بامزه‌ای از صادقی برامون تعریف می‌کنه. جالبه بدونید آرزوی این زوج اینه‌که امیرحسین برای سومین بار با پیرهن تیم ملی در جام‌جهانی بازی کنه. در آخر هم باید ماجرای کنسل شدن کنسرت شهرام شکوهی، عروسی پژمان منتظری، تیکه‌کلام‌های امیرحسین و ماجرای بهترین سوپرایز این بازیکن رو خودتون بشنوید.

مصاحبه با امیرحسین صادقی

قسمت سوم

در این بخش از «زاویه بسته» ادامه روز رو با «امیرحسین صادقی» بازیکن استقلالی تیم پیکان می‌گذرونیم. در این قسمت سعی کردیم 11 بهار و زمستان امیرحسین در استقلال رو مرور کنیم. شاید باورتون نشه اما در این ویدئو ماجرای عجیب نامه استقلال به صادقی رو می‌شنوید که ازش خواسته بودن به‌عنوان آبدارچی در باشگاه کار کنه! امیرحسین می‌گه که چطور با وجود قرارداد با استقلال و طلب 1,5 میلیاردی، 370 میلیون هم پرداخت می‌کنه تا این باشگاه رو برای همیشه ترک کنه. دیدن این بخش از مصاحبه با همراهی حیوون خونگی عجیب صادقی رو از دست ندین.

مصاحبه با امیرحسین صادقی

قسمت چهارم

در این بخش از برنامه‌ی «زاویه بسته» آخرین ساعات روز رو کنار«امیرحسین صادقی» ستاره‌ی تیم ملی در جام‌جهانی گذشته سپری می‌کنیم. در این قسمت امیرحسین رو برای رفتن به تمرین «تیم پیکان» همراهی می‌کنیم و خاطرات اولین بازی مقابل علی دایی، شادی پس از گل خسرو حیدری و عاشق شدن عموش و آمپول خوردن‌های خودش رو می‌شنویم. دعوت شدن صادقی به تیم ملی هم کلی ماجرا داره که باید از زبون خودش بشنوید. در آخر بچه‌های زاویه بسته یه گفت‌وگوی جذاب هم با «گادوین منشا» مهاجم مورد علاقه‌ی پرسپولیسی‌ها انجام دادند.

مهمانان این فصل زاویه بسته
درباره زاویه بسته

این بار سرویس ۳ در فصل دوم زاویه بسته با ساختار متفاوت از فصل اول، باز هم به سراغ ستارگان محبوب شما رفته است. در این گپ صمیمانه یک روز را با ستارگان محبوب فوتبالی می گذرانیم و به جنبه‌های مختلفی از زندگی شخصی و کاری ایشان، مسیری که برای موفقیت طی کرده‌اند و چالش‌هایی که در این بین با آن روبه‌رو بوده‌اند، می‌پردازیم. هر قسمت از این برنامه به یکی از این چهره‌های سرشناس اختصاص پیدا می‌کند که در طول آن شما را با ابعاد جدیدی از زندگی پر فراز و نشیب هر یک از این ستارگان و حرف‌های ناگفته‌ی آنها آشنا خواهیم کرد. با ما همراه باشید تا در کنار هم شاهد یکی از جذاب‌ترین و داغ‌ترین مصاحبه‌های دنیای فوتبال باشیم.

مهمانان فصل گذشته زاویه بسته

مصاحبه با فرشاد احمدزاده

لنز دوربین ما امروز محسن مسلمان رو نشونه گرفته. محسن قبل از ده سالگی پا به توپ شده ولی نه از زمین‌های خاکی، که با تیم ملی نونهالان ایران. تو این برنامه اما زیاد به سراغ سوابق حرفه‌ای مسلمان که کم هم نیستن نرفیتم، سعی کردیم گپ و گفتی خودمونی داشته باشیم و با خوش صحبتی محسن از جاها، کارها و آدم‌هایی حرف بزنیم که قبلاً راجع بهشون نشنیدین. مسلمان تو این برنامه از احساسش نسبت به عدم حضور در تیم ملی، عشق غلام پیروانی به بستنی، بهترین خاطره فوتبالی و غیرفوتبالی، علاقه‌ش به علی کریمی و حتی خواننده مورد علاقه‌ش برامون حرف زده. راستی محسن مسلمان تو این برنامه راجع به دلیل قفل کردن کامنت‌های اینستاگرامش هم چیزهای جالبی گفته.

مصاحبه با محسن مسلمان

لنز دوربین ما امروز محسن مسلمان رو نشونه گرفته. محسن قبل از ده سالگی پا به توپ شده ولی نه از زمین‌های خاکی، که با تیم ملی نونهالان ایران. تو این برنامه اما زیاد به سراغ سوابق حرفه‌ای مسلمان که کم هم نیستن نرفیتم، سعی کردیم گپ و گفتی خودمونی داشته باشیم و با خوش صحبتی محسن از جاها، کارها و آدم‌هایی حرف بزنیم که قبلاً راجع بهشون نشنیدین. مسلمان تو این برنامه از احساسش نسبت به عدم حضور در تیم ملی، عشق غلام پیروانی به بستنی، بهترین خاطره فوتبالی و غیرفوتبالی، علاقه‌ش به علی کریمی و حتی خواننده مورد علاقه‌ش برامون حرف زده. راستی محسن مسلمان تو این برنامه راجع به دلیل قفل کردن کامنت‌های اینستاگرامش هم چیزهای جالبی گفته.

مصاحبه با علیرضا نیکبخت

زاویه‌ی دوربین این هفته‌ی ما به علیرضا واحدی نیکبخت؛ اسطوره پرحاشیه سال‌های دور استقلال اختصاص پیدا کرده. این بازیکن، فوتبال حرفه‌ای رو از ۱۹ سال پیش شروع کرده و الان برای تیم «خونه‌به‌خونه» توپ می‌زنه. تو زاویه بسته‌ی این هفته سعی کردیم یه گپ و گفت صمیمی فوتبالی و البته غیر فوتبالی با علیرضا داشته باشیم. نیکبخت از قرارداد ۱۲ هزار تومنی و پا به توپ شدنش تو ابومسلم، بعد هم استقلال و دوران اوج محبوبیتش شروع می‌کنه تا به روزای سخت و پرحاشیه و پیوستنش به پرسپولیس می‌رسه. این بازیکن خوشتیپ هرچند به شدت از جامعه فوتبال گله‌منده، اما عذرخواهی از مایلی‌کهن و علی دایی رو فراموش نمی‌کنه. علیرضا جریان پرحاشیه قربانی شدنش تو یه مهمونی رو هم به خوبی برامون روشن می‌کنه. اما در نهایت باید حرف‌های جذاب علیرضا در مورد جفاهایی که در حقش شده، مشکلش با برانکو، ترس از پرواز و هواپیماربایی شیث رضایی، ماجرای پردردسر دعوت شدنش به تیم ملی، هزینه‌ای که تو سال بابت لباس می‌ده، خودشیفتگی مثال‌زدنیش و بازی تو فیلم سینمایی رو هم شنید.

مصاحبه با سوشا مکانی

احتمالاً اکثر ما سوشا رو بیشتر به خاطر حاشیه‌ها و شلوار معروف باب اسفنجیش به یاد میاریم تا دروازه‌بانیش! اما در این گپ و گفت صمیمی ما صحبتمون رو با تیم نروژی استرومسگودست که توش بازی می‌کنه و شرایط فوتبالیش شروع کردیم و علت درخواست سوشا برای ورود به تیم سایپا رو جویا شدیم. این دروازه‌بان جنجالی از دلایل ترک کشور و سختی‌ها و سرمای نروژ هم برامون می‌گه. سوشا معتقده زندگیش تغییرات زیادی داشته و داره مسیر متفاوتی رو طی می‌کنه، برای همین هم صادقانه به ماجرای جوگیرشدن و اختلافش با علی دایی و حرف‌های «بی‌ربطی» که زده اشاره می‌کنه. البته تو صحبتامون از شلوار باب اسفنجی و لباس‌های خاص این بازیکن هم غافل نشدیم و حرف‌های جذاب سوشا در این مورد رو هم می‌شنویم. راستی سوشا برای اولین بار ماجرای پرتاب نمکدون و اختلافش با علی بیرانوند رو هم روشن می‌کنه. در آخر هم حرف‌های سوشا در مورد پیشرفتش تو فوتبال اروپا، هزینه‌هایی که بابت لباس پرداخت می‌کنه، شیک پوشیش، بازیکنان و خواننده‌های مورد علاقه‌اش، جفاهایی که در حقش شده و والیبال بازی کردنش تو اوین از شنیدنی‌های این برنامه هستن.

مصاحبه با هاشم بیکزاده

هاشم بیک‌زاده، فوتبالیست خوش اخلاق و با جنبه‌ی تیم ملی کشورمون، مهمون برنامه‌ی «زاویه بسته» این هفته‌س. احتمالاً این بازیکن قبل از هرچیز شما رو یاد یارگیری مسی در جام جهانی ۲۰۱۴ و شوخی‌های پر حاشیه اون روزها می‌ندازه. صحبتمون با هاشم رو از ماجرای عکس با پیراهن پرسپولیس و قرادادش با این تیم، اما بازی در استقلال شروع می‌کنیم تا به حاشیه‌های جام جهانی ۲۰۱۴ و مشکلات اون روزهای این بازیکن می‌رسیم. هاشم به علت مصدومیتش که باعث شد بازی با مسی رو از دست بده اشاره می‌کنه و به شدت از پزشک‌های تیم گله‌منده. خاطره‌ی بامزه خواستگاری این فوتبالیست هم از شنیدنی‌های دیگه این برنامه‌ست. اما در آخر نباید شنیدن ماجراهای خنده‌دار حواس‌پرتی‌ها و سوتی‌های هاشم، خواب بازی در لیگ انگلیس، بازی در مقابل زلاتان، علاقه‌ش به مسی، بخشیدن پرویز مظلومی و احساسش به امیر حسین صالحی رو از دست بدید.

سرویس های فوتبالی