مصاحبه با حسین کعبی

لنز دوربین ما در این قسمت از برنامه‌ی «زاویه بسته»، «حسین کعبی» رو در یک روز کامل همراهی می‌کنه تا با زندگی این ستاره‌ی پرحاشیه فوتیال ایران آشنا شیم. کعبی با سابقه بازی در سه كشور قطر، امارات و انگلستان، این روزها رو داره با توپ زدن در تیم سپید رود رشت می‌گذرونه. احتمالاً شما هم خیلی دوست دارید بدونید حسین چند سالشه! پس گپ‌وگفتمون رو از ماجرای جنجالی سن حسین شروع می‌کنیم تا به ماجرای خداحافظی و برگشت دوباره‌ش به فوتبال می‌رسیم. داستان مصاحبه‌های جنجالی ستاره‌ی اهوازی و دادگاهی شدنش هم بخش جذابی از بخش اول مصاحبه ما رو به خودش اختصاص داده. جالبه بدونید کعبی از وضعیت فوتبال خوزستان به شدت گله‌منده و از ماجراهای عجیبی پرده‌برداری می‌کنه. این بازیکن برای اولین بار از افشین قطبی و ارتباطش با یه روزنامه‌نگار برامون حرف می‌زنه. در ادامه با حسین به داستان بازی به یاد موندنیش مقابل کریستیانو رونالدو و فیگو برمی‌گردیم؛ دیداری که برای فیگو گرون تموم شد و بدترین خاطره فوتبالی حسین رو هم رقم زد. اینکه فیگو بعد بازی چه حرفایی به حسین زده رو باید از زبون خودش بشنوید. در آخر هم پیشنهاد می‌کنیم شنیدن ماجرای بازی در لستر سیتی و بازگشت به ایران، رفاقت کعبی با اسکیپ و خوردن قورمه سبزی و پسته تو انگلیس رو از دست ندید. در بخش بعدی زاویه بسته، این ستاره دوست داشتنی جنوبی رو در یک روز از زندگی واقعیش بیشتر همراهی خواهیم کرد.

"تنها مشکل فوتبال ایران دلالی است."

مصاحبه با حسین کعبی

قسمت اول

لنز دوربین ما در این قسمت از برنامه‌ی «زاویه بسته»، «حسین کعبی» را در یک روز کامل همراهی می‌کنه. احتمالاً شما هم خیلی دوست دارید بدونید حسین چند سالشه! پس گپ‌وگفتمون رو از ماجرای جنجالی سن حسین شروع می‌کنیم تا به خداحافظی و برگشت دوباره‌ش به فوتبال می‌رسیم. داستان مصاحبه‌های جنجالی ستاره‌ی اهوازی و دادگاهی شدنش هم بخشی جذاب از مصاحبه ما رو به خودش اختصاص داده. در ادامه با حسین به بازی فراموش نشدنیش مقابل رونالدو و فیگو بر می‌گردیم؛ دیداری که برای فیگو گرون تموم شد و بدترین خاطره فوتبالی حسین رو رقم زد.

مصاحبه با حسین کعبی

قسمت دوم

در این قسمت از «زاویه بسته» گپ‌وگفتمون رو با «حسین کعبی» مدافع پرخاطره تیم ملی ادامه می‌دیم. فرزاد برادر خانم این بازیکن از روز خواستگاری خواهرش و ماجراهای کتک‌کاری‌های حسین برامون می‌گه. جالبه بدونین که حسین می‌گه اگه یه روز مربی بشه نمی‌ذاره کسی صبح زود تمرین کنه! ماجرای نظرسنجی جنجالی محمود یاوری و اخراج کعبی از تیم استیل آذین هم از قسمت‌های جذاب این مصاحبه‌ست. در آخر هم باید ماجرای غلام 206، هزینه‌ای که کعبی هر ماه بابت خرید لباس پرداخت می‌کنه و خاطره‌ بامزه‌ی وحید هاشمیان در بازی با آنگولا رو بشنوید.

مصاحبه با حسین کعبی

قسمت سوم

در این قسمت از «زاویه بسته» بخش دیگری از روز رو در منزل «حسین کعبی» ستاره‌‌‌ی اهوازی تیم ملی سپری می‌کنیم. حسین از حال و هوای بازی در یک تیم پرطرفدار و دربی مهیج مازندران می‌گه. احتمالاً براتون جالبه بدونید که حسین تو یه خونواده پر جمعیت فوتبالی بزرگ شده و برادرهاش که تو اهواز پا به توپن، محبوبیتشون حتی از حسین هم بیشتره! ماجرای نمایشگاه نقاشی و عاشق پیشگی حسین کعبی هم بخش شنیدنی این مصاحبه‌ست که پیشنهاد می‌کنیم از دست ندید. در بخش بعدی «زاویه بسته» ادامه روز رو با حسین کعبی می‌گذرونیم، با ما همراه باشین.

مصاحبه با حسین کعبی

قسمت چهارم

در «زاویه بسته» امروز بخش پایانی مصاحبه با «حسین کعبی»، مدافع دوست داشتنی ایران در جام‌جهانی 2006 رو می‌بینیم. ماجرای آشنایی حسین با همسرش بخش جذاب از این مصاحبه‌ست. کعبی که روزهای سختی رو در استقلال خوزستان داشته، از خاطرات خوش روزهای بازی کنار اسطوره‌های فوتبال با ما حرف می‌زنه. ورود کعبی به تیم سپید رود پس از 2 سال با 9 کیلو اضافه وزن هم ماجرای خودشو داره که باید بشنوید. پنالتی گرفتن‌های کعبی رو که حتماً یادتونه، اگه دوست دارید بدونید چجوری این کارو انجام می‌داد تماشای این مصاحبه رو از دست ندید.

مهمانان این فصل زاویه بسته
درباره زاویه بسته

این بار سرویس ۳ در فصل دوم زاویه بسته با ساختار متفاوت از فصل اول، باز هم به سراغ ستارگان محبوب شما رفته است. در این گپ صمیمانه یک روز را با ستارگان محبوب فوتبالی می گذرانیم و به جنبه‌های مختلفی از زندگی شخصی و کاری ایشان، مسیری که برای موفقیت طی کرده‌اند و چالش‌هایی که در این بین با آن روبه‌رو بوده‌اند، می‌پردازیم. هر قسمت از این برنامه به یکی از این چهره‌های سرشناس اختصاص پیدا می‌کند که در طول آن شما را با ابعاد جدیدی از زندگی پر فراز و نشیب هر یک از این ستارگان و حرف‌های ناگفته‌ی آنها آشنا خواهیم کرد. با ما همراه باشید تا در کنار هم شاهد یکی از جذاب‌ترین و داغ‌ترین مصاحبه‌های دنیای فوتبال باشیم.

مهمانان فصل گذشته زاویه بسته

مصاحبه با فرشاد احمدزاده

لنز دوربین ما امروز محسن مسلمان رو نشونه گرفته. محسن قبل از ده سالگی پا به توپ شده ولی نه از زمین‌های خاکی، که با تیم ملی نونهالان ایران. تو این برنامه اما زیاد به سراغ سوابق حرفه‌ای مسلمان که کم هم نیستن نرفیتم، سعی کردیم گپ و گفتی خودمونی داشته باشیم و با خوش صحبتی محسن از جاها، کارها و آدم‌هایی حرف بزنیم که قبلاً راجع بهشون نشنیدین. مسلمان تو این برنامه از احساسش نسبت به عدم حضور در تیم ملی، عشق غلام پیروانی به بستنی، بهترین خاطره فوتبالی و غیرفوتبالی، علاقه‌ش به علی کریمی و حتی خواننده مورد علاقه‌ش برامون حرف زده. راستی محسن مسلمان تو این برنامه راجع به دلیل قفل کردن کامنت‌های اینستاگرامش هم چیزهای جالبی گفته.

مصاحبه با محسن مسلمان

لنز دوربین ما امروز محسن مسلمان رو نشونه گرفته. محسن قبل از ده سالگی پا به توپ شده ولی نه از زمین‌های خاکی، که با تیم ملی نونهالان ایران. تو این برنامه اما زیاد به سراغ سوابق حرفه‌ای مسلمان که کم هم نیستن نرفیتم، سعی کردیم گپ و گفتی خودمونی داشته باشیم و با خوش صحبتی محسن از جاها، کارها و آدم‌هایی حرف بزنیم که قبلاً راجع بهشون نشنیدین. مسلمان تو این برنامه از احساسش نسبت به عدم حضور در تیم ملی، عشق غلام پیروانی به بستنی، بهترین خاطره فوتبالی و غیرفوتبالی، علاقه‌ش به علی کریمی و حتی خواننده مورد علاقه‌ش برامون حرف زده. راستی محسن مسلمان تو این برنامه راجع به دلیل قفل کردن کامنت‌های اینستاگرامش هم چیزهای جالبی گفته.

مصاحبه با علیرضا نیکبخت

زاویه‌ی دوربین این هفته‌ی ما به علیرضا واحدی نیکبخت؛ اسطوره پرحاشیه سال‌های دور استقلال اختصاص پیدا کرده. این بازیکن، فوتبال حرفه‌ای رو از ۱۹ سال پیش شروع کرده و الان برای تیم «خونه‌به‌خونه» توپ می‌زنه. تو زاویه بسته‌ی این هفته سعی کردیم یه گپ و گفت صمیمی فوتبالی و البته غیر فوتبالی با علیرضا داشته باشیم. نیکبخت از قرارداد ۱۲ هزار تومنی و پا به توپ شدنش تو ابومسلم، بعد هم استقلال و دوران اوج محبوبیتش شروع می‌کنه تا به روزای سخت و پرحاشیه و پیوستنش به پرسپولیس می‌رسه. این بازیکن خوشتیپ هرچند به شدت از جامعه فوتبال گله‌منده، اما عذرخواهی از مایلی‌کهن و علی دایی رو فراموش نمی‌کنه. علیرضا جریان پرحاشیه قربانی شدنش تو یه مهمونی رو هم به خوبی برامون روشن می‌کنه. اما در نهایت باید حرف‌های جذاب علیرضا در مورد جفاهایی که در حقش شده، مشکلش با برانکو، ترس از پرواز و هواپیماربایی شیث رضایی، ماجرای پردردسر دعوت شدنش به تیم ملی، هزینه‌ای که تو سال بابت لباس می‌ده، خودشیفتگی مثال‌زدنیش و بازی تو فیلم سینمایی رو هم شنید.

مصاحبه با سوشا مکانی

احتمالاً اکثر ما سوشا رو بیشتر به خاطر حاشیه‌ها و شلوار معروف باب اسفنجیش به یاد میاریم تا دروازه‌بانیش! اما در این گپ و گفت صمیمی ما صحبتمون رو با تیم نروژی استرومسگودست که توش بازی می‌کنه و شرایط فوتبالیش شروع کردیم و علت درخواست سوشا برای ورود به تیم سایپا رو جویا شدیم. این دروازه‌بان جنجالی از دلایل ترک کشور و سختی‌ها و سرمای نروژ هم برامون می‌گه. سوشا معتقده زندگیش تغییرات زیادی داشته و داره مسیر متفاوتی رو طی می‌کنه، برای همین هم صادقانه به ماجرای جوگیرشدن و اختلافش با علی دایی و حرف‌های «بی‌ربطی» که زده اشاره می‌کنه. البته تو صحبتامون از شلوار باب اسفنجی و لباس‌های خاص این بازیکن هم غافل نشدیم و حرف‌های جذاب سوشا در این مورد رو هم می‌شنویم. راستی سوشا برای اولین بار ماجرای پرتاب نمکدون و اختلافش با علی بیرانوند رو هم روشن می‌کنه. در آخر هم حرف‌های سوشا در مورد پیشرفتش تو فوتبال اروپا، هزینه‌هایی که بابت لباس پرداخت می‌کنه، شیک پوشیش، بازیکنان و خواننده‌های مورد علاقه‌اش، جفاهایی که در حقش شده و والیبال بازی کردنش تو اوین از شنیدنی‌های این برنامه هستن.

مصاحبه با هاشم بیکزاده

هاشم بیک‌زاده، فوتبالیست خوش اخلاق و با جنبه‌ی تیم ملی کشورمون، مهمون برنامه‌ی «زاویه بسته» این هفته‌س. احتمالاً این بازیکن قبل از هرچیز شما رو یاد یارگیری مسی در جام جهانی ۲۰۱۴ و شوخی‌های پر حاشیه اون روزها می‌ندازه. صحبتمون با هاشم رو از ماجرای عکس با پیراهن پرسپولیس و قرادادش با این تیم، اما بازی در استقلال شروع می‌کنیم تا به حاشیه‌های جام جهانی ۲۰۱۴ و مشکلات اون روزهای این بازیکن می‌رسیم. هاشم به علت مصدومیتش که باعث شد بازی با مسی رو از دست بده اشاره می‌کنه و به شدت از پزشک‌های تیم گله‌منده. خاطره‌ی بامزه خواستگاری این فوتبالیست هم از شنیدنی‌های دیگه این برنامه‌ست. اما در آخر نباید شنیدن ماجراهای خنده‌دار حواس‌پرتی‌ها و سوتی‌های هاشم، خواب بازی در لیگ انگلیس، بازی در مقابل زلاتان، علاقه‌ش به مسی، بخشیدن پرویز مظلومی و احساسش به امیر حسین صالحی رو از دست بدید.

سرویس های فوتبالی