مصاحبه با سروش رفیعی

در این بخش از برنامه‌ی «زاویه بسته» قصد داریم یک روز کامل رو کنار «سروش رفیعی»، ستاره‌ی این روزهای پرسپولیس و تیم ملی سپری کنیم، پس به منزل این بازیکن می‌ریم و اولین گپ‌وگفتمون رو با موضوع بزرگ شدنش تو یه خونواده‌ی فوتبالی 5 نفره‌ شروع می‌کنیم. سروش از شرایط سخت تمرین تو استادیوم شهید کاظمی برامون می‌گه تا به گذروندن اوقات فراغتش می‌رسه، این بازیکن کم حاشیه بیشتر دوست داره وقت‌های آزادشو تو خونه با پلی‌استیشن، دیدن سریال و البته فوتبال بگذرونه؛ (در حال حاضر هم مشغول تماشای سریال بلک لیسته). جالبه بدونید رفیعی بین غذاها سالاد و ماکارونی روخیلی خوب درست می‌کنه. هافبک کم حاشیه پرسپولیس که به خوش اخلاقی معروفه، از نگاهش به فوتبال و رمز صبوریش می‌گه، رفیعی به روزهای سختی که کارت پایان خدمتش باطل شد هم بر می‌گرده و از اون روزها حرف می‌زنه. صداقت، صبوری و رک گویی ویژگی‌های مثبت سروشن، ویژگی‌های منفی رو هم بهتره از زبون خودش بشنوید. هافبک محبوب پرسپولیسی‌ها راجع به پاس ندادنش هم حرفای جالبی می‌زنه و آمار خوبی ارائه می‌ده که بهتره شنیدنش رو از دست ندید. در ادامه ویدئو هم رفیعی به تفاوت بازی تو پرسپولیس با بقیه تیم‌های لیگ برتری اشاره می‌کنه. خاطرات پلی‌استیشن بازی کردن جلال حسینی و علی بیرانوند هم از قسمت‌های جذاب اولین بخش مصاحبه ما با سروش رفیعیه. در بخش‌های بعدی این مصاحبه، سروش رو در ادامه روز همراهی می‌کنیم.

"آخرین باری که ناراحت شدم به خاطر باطل شدن کارت پایان خدمتم بود."

مصاحبه با سروش رفیعی

قسمت اول

در این بخش از برنامه‌ی «زاویه بسته» قصد داریم یک روز کامل کنار «سروش رفیعی»، ستاره‌ی این روزهای پرسپولیس و تیم ملی باشیم. این بازیکن کم حاشیه دوست داره وقت‌های آزادشو تو خونه با پلی‌استیشن، دیدن سریال و البته فوتبال بگذرونه. رفیعی از روزهای سختی که کارت پایان خدمتش باطل شد باهامون حرف می‌زنه. هافبک محبوب پرسپولیسی‌ها راجع به پاس ندادنش هم حرفای جالبی می‌زنه و آمار خوبی ارائه می‌ده که باید بشنوید. خاطرات پلی‌استیشن بازی کردن جلال حسینی و بیرانوند هم از قسمت‌های دیدنی این برنامه‌ست.

مصاحبه با سروش رفیعی

قسمت دوم

در این قسمت از «زاویه بسته» ادامه روز رو با «سروش رفیعی» ستاره پرسپولیس می‌گذرونیم و با اون به سال‌هایی بر می‌گردیم که با روزهای سختی همراه بوده؛ از اجاره‌نشینی‌های پی‌درپی تا تصادف پدر و کار کردن مادر. سروش به ورود حرفه‌ایش به دنیای فوتبال و مبلغ اولین قراردادش هم اشاره می‌کنه تا به قهرمانی با فولاد و ماجرای جنجالی باطل شدن کارت معافیتش می‌رسه. داستان باطل شدن کارت معافیتش، همان ماجرای تر و خشک با هم سوختنه که باید از زبون خودش بشنوید. راستی سروش می‌گه که چرا «ارتش سرخ» رو برای ادامه زندگی حرفه‌ایش انتخاب کرده.

مصاحبه با سروش رفیعی

قسمت سوم

"در این قسمت از «زاویه بسته» ادامه روز رو با «سروش رفیعی»، این ستاره دوست داشتنی شیرازی می‌گذرونیم. ستاره سرخپوشان، یه بارسایی دو آتیشه‌س و جالبه بدونید آرزوش اینه که یه روزی تو نیوکمپ واسه آبی‌و اناری‌ها توپ بزنه. سروش که یکی از دوستداران علی پروینه، ماجرای پوشیدن پیراهن 7 پرسپولیس رو هم برامون تعریف می‌کنه. رفیعی معتقده علی کریمی یکی از بهترین‌های فوتبال ماست و محسن مسلمان هم با توپ‌گیری بهتر می‌تونه تو این لیست قرار بگیره. در آخر هم پیشنهاد می‌کنیم دیدن مهمون ویژه این برنامه رو هم از دست ندین."

مصاحبه با سروش رفیعی

قسمت چهارم

"در این بخش از برنامه‌ی «زاویه بسته» آخرین ساعات روز رو کنار «سروش رفیعی» ستاره محبوب ارتش سرخ سپری می‌کنیم. تو این قسمت دوست 15 ساله‌ی سروش؛ «سیامک کوهنورد» هافبک تیم راه آهن رو می‌بینید. سروش و سیامک از رابطه‌شون با هم و بازی‌هایی که مقابل هم انجام دادند حرفای جالبی می‌زنن. جالبه بدونید تا حالا پیشنهادهای زیادی تو حوزه مدلینگ به سروش شده که دلیل رد کردنشون رو باید از زبون خودش بشنوید. ماجرای قضاوت محمود رفیعی و ماجرای بامزه‌ی مادرزبزرگ سروش هم از قسمت‌های جذاب بخش آخر این مصاحبه‌ست."

مهمانان این فصل زاویه بسته
درباره زاویه بسته

این بار سرویس ۳ در فصل دوم زاویه بسته با ساختار متفاوت از فصل اول، باز هم به سراغ ستارگان محبوب شما رفته است. در این گپ صمیمانه یک روز را با ستارگان محبوب فوتبالی می گذرانیم و به جنبه‌های مختلفی از زندگی شخصی و کاری ایشان، مسیری که برای موفقیت طی کرده‌اند و چالش‌هایی که در این بین با آن روبه‌رو بوده‌اند، می‌پردازیم. هر قسمت از این برنامه به یکی از این چهره‌های سرشناس اختصاص پیدا می‌کند که در طول آن شما را با ابعاد جدیدی از زندگی پر فراز و نشیب هر یک از این ستارگان و حرف‌های ناگفته‌ی آنها آشنا خواهیم کرد. با ما همراه باشید تا در کنار هم شاهد یکی از جذاب‌ترین و داغ‌ترین مصاحبه‌های دنیای فوتبال باشیم.

مهمانان فصل گذشته زاویه بسته

مصاحبه با فرشاد احمدزاده

لنز دوربین ما امروز محسن مسلمان رو نشونه گرفته. محسن قبل از ده سالگی پا به توپ شده ولی نه از زمین‌های خاکی، که با تیم ملی نونهالان ایران. تو این برنامه اما زیاد به سراغ سوابق حرفه‌ای مسلمان که کم هم نیستن نرفیتم، سعی کردیم گپ و گفتی خودمونی داشته باشیم و با خوش صحبتی محسن از جاها، کارها و آدم‌هایی حرف بزنیم که قبلاً راجع بهشون نشنیدین. مسلمان تو این برنامه از احساسش نسبت به عدم حضور در تیم ملی، عشق غلام پیروانی به بستنی، بهترین خاطره فوتبالی و غیرفوتبالی، علاقه‌ش به علی کریمی و حتی خواننده مورد علاقه‌ش برامون حرف زده. راستی محسن مسلمان تو این برنامه راجع به دلیل قفل کردن کامنت‌های اینستاگرامش هم چیزهای جالبی گفته.

مصاحبه با محسن مسلمان

لنز دوربین ما امروز محسن مسلمان رو نشونه گرفته. محسن قبل از ده سالگی پا به توپ شده ولی نه از زمین‌های خاکی، که با تیم ملی نونهالان ایران. تو این برنامه اما زیاد به سراغ سوابق حرفه‌ای مسلمان که کم هم نیستن نرفیتم، سعی کردیم گپ و گفتی خودمونی داشته باشیم و با خوش صحبتی محسن از جاها، کارها و آدم‌هایی حرف بزنیم که قبلاً راجع بهشون نشنیدین. مسلمان تو این برنامه از احساسش نسبت به عدم حضور در تیم ملی، عشق غلام پیروانی به بستنی، بهترین خاطره فوتبالی و غیرفوتبالی، علاقه‌ش به علی کریمی و حتی خواننده مورد علاقه‌ش برامون حرف زده. راستی محسن مسلمان تو این برنامه راجع به دلیل قفل کردن کامنت‌های اینستاگرامش هم چیزهای جالبی گفته.

مصاحبه با علیرضا نیکبخت

زاویه‌ی دوربین این هفته‌ی ما به علیرضا واحدی نیکبخت؛ اسطوره پرحاشیه سال‌های دور استقلال اختصاص پیدا کرده. این بازیکن، فوتبال حرفه‌ای رو از ۱۹ سال پیش شروع کرده و الان برای تیم «خونه‌به‌خونه» توپ می‌زنه. تو زاویه بسته‌ی این هفته سعی کردیم یه گپ و گفت صمیمی فوتبالی و البته غیر فوتبالی با علیرضا داشته باشیم. نیکبخت از قرارداد ۱۲ هزار تومنی و پا به توپ شدنش تو ابومسلم، بعد هم استقلال و دوران اوج محبوبیتش شروع می‌کنه تا به روزای سخت و پرحاشیه و پیوستنش به پرسپولیس می‌رسه. این بازیکن خوشتیپ هرچند به شدت از جامعه فوتبال گله‌منده، اما عذرخواهی از مایلی‌کهن و علی دایی رو فراموش نمی‌کنه. علیرضا جریان پرحاشیه قربانی شدنش تو یه مهمونی رو هم به خوبی برامون روشن می‌کنه. اما در نهایت باید حرف‌های جذاب علیرضا در مورد جفاهایی که در حقش شده، مشکلش با برانکو، ترس از پرواز و هواپیماربایی شیث رضایی، ماجرای پردردسر دعوت شدنش به تیم ملی، هزینه‌ای که تو سال بابت لباس می‌ده، خودشیفتگی مثال‌زدنیش و بازی تو فیلم سینمایی رو هم شنید.

مصاحبه با سوشا مکانی

احتمالاً اکثر ما سوشا رو بیشتر به خاطر حاشیه‌ها و شلوار معروف باب اسفنجیش به یاد میاریم تا دروازه‌بانیش! اما در این گپ و گفت صمیمی ما صحبتمون رو با تیم نروژی استرومسگودست که توش بازی می‌کنه و شرایط فوتبالیش شروع کردیم و علت درخواست سوشا برای ورود به تیم سایپا رو جویا شدیم. این دروازه‌بان جنجالی از دلایل ترک کشور و سختی‌ها و سرمای نروژ هم برامون می‌گه. سوشا معتقده زندگیش تغییرات زیادی داشته و داره مسیر متفاوتی رو طی می‌کنه، برای همین هم صادقانه به ماجرای جوگیرشدن و اختلافش با علی دایی و حرف‌های «بی‌ربطی» که زده اشاره می‌کنه. البته تو صحبتامون از شلوار باب اسفنجی و لباس‌های خاص این بازیکن هم غافل نشدیم و حرف‌های جذاب سوشا در این مورد رو هم می‌شنویم. راستی سوشا برای اولین بار ماجرای پرتاب نمکدون و اختلافش با علی بیرانوند رو هم روشن می‌کنه. در آخر هم حرف‌های سوشا در مورد پیشرفتش تو فوتبال اروپا، هزینه‌هایی که بابت لباس پرداخت می‌کنه، شیک پوشیش، بازیکنان و خواننده‌های مورد علاقه‌اش، جفاهایی که در حقش شده و والیبال بازی کردنش تو اوین از شنیدنی‌های این برنامه هستن.

مصاحبه با هاشم بیکزاده

هاشم بیک‌زاده، فوتبالیست خوش اخلاق و با جنبه‌ی تیم ملی کشورمون، مهمون برنامه‌ی «زاویه بسته» این هفته‌س. احتمالاً این بازیکن قبل از هرچیز شما رو یاد یارگیری مسی در جام جهانی ۲۰۱۴ و شوخی‌های پر حاشیه اون روزها می‌ندازه. صحبتمون با هاشم رو از ماجرای عکس با پیراهن پرسپولیس و قرادادش با این تیم، اما بازی در استقلال شروع می‌کنیم تا به حاشیه‌های جام جهانی ۲۰۱۴ و مشکلات اون روزهای این بازیکن می‌رسیم. هاشم به علت مصدومیتش که باعث شد بازی با مسی رو از دست بده اشاره می‌کنه و به شدت از پزشک‌های تیم گله‌منده. خاطره‌ی بامزه خواستگاری این فوتبالیست هم از شنیدنی‌های دیگه این برنامه‌ست. اما در آخر نباید شنیدن ماجراهای خنده‌دار حواس‌پرتی‌ها و سوتی‌های هاشم، خواب بازی در لیگ انگلیس، بازی در مقابل زلاتان، علاقه‌ش به مسی، بخشیدن پرویز مظلومی و احساسش به امیر حسین صالحی رو از دست بدید.

سرویس های فوتبالی