مصاحبه با شجاع خلیل‌زاده

در این بخش از «زاویه بسته» قصد داریم یک روز کامل رو کنار «شجاع خلیل‌زاده» فوتبالیستی که این روزها به ارتش سرخ پیوسته، سپری کنیم. شجاع که تو تیم‌های مس کرمان، سپاهان و تراکتورسازی توپ زده، به قول خودش از بچگی یه پرسپولیسی دو آتیشه بوده و بیشتر حاشیه‌هاش هم به همین موضوع برمی‌گرده. بچه‌های زاویه بسته گپ‌وگفتشون رو با همین حاشیه‌های فوتبالی و بازی جنجالی سپاهان و پرسپولیس شروع می‌کنن. جالبه بدونید این مدافع بانمک معتقده همه‌ی ایرانی‌ها یا پرسپولیسی‌ان یا استقلالی. شجاع از امضاء قرارداد 5 دقیقه‌ایش با پرسپولیس و مبلغ اون هم برامون حرف می‌زنه. در ادامه با خلیل‌زاده به سال‌های کودکی و روزهایی سختی که کنار پدرش کشاورزی می‌کرده برمی‌گردیم و به روزهای تلخی می‌رسیم که برای تست تیم ملی به تهران میومده و مجبور بوده رو چمن‌های میدون آزادی شب رو به صبح برسونه. راستی این برنامه یه مهمون ویژه هم داره و اون کسی نیست جز «سیامک کوهنورد»؛ فوتبالیست خوش قلب شیرازی. در آخر هم پیشنهاد می‌کنیم شنیدن ماجراهای جذاب تست تیم ملی با کفش پاره، برداشتن پول از جیب بابا و کتک خوردن بعدش، پیکان سواری و پس گردنی زدن رو خودتون بشنوید. در بخش‌های بعدی این مصاحبه، شجاع رو بیشتر همراهی می‌کنیم و با قسمت‌های دیگه‌ی زندگی این بازیکن از نزدیک آشنا می‌شیم.

"قراردادم با پرسپولیس را در کمتر از 5 دقیقه امضاء کردم."

مصاحبه با شجاع خلیل‌زاده

قسمت اول

در این بخش از «زاویه بسته» یه روز کامل رو کنار «شجاع خلیل‌زاده» فوتبالیستی که این روزها به ارتش سرخ پیوسته، سپری می‌کنیم. بچه‌های زاویه بسته مصاحبه با این پرسپولیسی دوآتیشه رو با حاشیه‌های فوتبالی و بازی جنجالی سپاهان و پرسپولیس شروع می‌کنن. شجاع از امضاء قرارداد 5 دقیقه‌ایش با پرسپولیس حرف می‌زنه. در ادامه با شجاع به سال‌های کودکی و کشاورزی کنار پدر برمی‌گردیم و به روزهای سختی می‌رسیم که برای تست تیم ملی به تهران میومده. در آخر هم ماجراهای جالب تست تیم ملی با کفش پاره و برداشتن پول از جیب بابا رو می‌شنوید.

مصاحبه با شجاع خلیل‌زاده

قسمت دوم

در این قسمت از «زاویه بسته» بخش دیگری از روزو کنار «شجاع خلیل‌زاده» مدافع جنجالی پرسپولیس می‌گذرونیم. شجاع از روزهای خوب و بد فوتبالیش می‌گه و ماجرای بازی جنجالی سپاهان و پرسپولیس رو برای اولین بار توضیح می‌ده. تبریز برای شجاع روزای خوب و بد زیادی به همراه داشته؛ از 8 ماه کابوس گرفته تا گل به گسترش فولاد و بازگشت دوباره به فوتبال. خاطره‌ی بامزه‌ی اردوی تیم ملی و هم اتاق شدن با علی کریمی هم از قسمت‌های جذاب این برنامه‌ست. راستی پیشنهاد می‌کنیم دیدن آشپزی سیامک کوهنورد و ماکارونی خوشمزه‌ش رو از دست ندید.

مصاحبه با شجاع خلیل‌زاده

قسمت سوم

"در این قسمت از «زاویه بسته» ادامه‌ی روز رو کنار «شجاع خلیل‌زاده» مدافع طلایی‌پوش فصل پیش سپاهان سپری می‌کنیم.. این بازیکن نظرات جالبی راجع به ستاره‌های فوتبال ایران داره و معتقده طارمی بهترین مهاجم و رفیعی بهترین بازیکن ایرانه. از نظر شجاع عنوان بدتیپ‌ترین و خوش‌قلب‌ترین بازیکن هم به هاشم بیک‌زاده می‌رسه! در ادامه پای دردودل‌های شجاع می‌نشینیم و به دلخوری‌های فوتبالیش گوش می‌دیم. در آخر هم باید خاطرات شوخی با محسن فروزان در اردوی تیم ملی و آخرین هدیه‌ای که این بازیکن به مادرش داده رو بشنوید."

مصاحبه با شجاع خلیل‌زاده

قسمت چهارم

در این قسمت از برنامه‌ی «زاویه بسته» آخرین ساعات روز رو کنار ستاره‌ی مازندرانی سرخ پوشان پایتخت ، سپری می‌کنیم. در این بخش شجاع از سال‌های کودکیش در بهنمير و زمانیکه کنار پدرش به کشاورزی مشغول بوده می‌گه و برامون از روزایی حرف می‌زنه که با وجود مخالفت‌های خونواده به سختی فوتبال بازی می‌کرده. در ادامه با شجاع به بازی در تیم مس رفسنجان و کرمان برمی‌گردیم و به روزهای سخت بازی در تراکتورسازی می‌رسیم. در آخر هم ماجرای درگیری حین بازی با عباس بوعذار، حضور در مسابقات کشتی ، حاشیه‌های قرارداد منشا‌ ، همدلی بچه‌های پرسپولیس و رفتن سر تمرین با موتور بی‌چراغ رو می‌شنوید.

مهمانان این فصل زاویه بسته
درباره زاویه بسته

این بار سرویس ۳ در فصل دوم زاویه بسته با ساختار متفاوت از فصل اول، باز هم به سراغ ستارگان محبوب شما رفته است. در این گپ صمیمانه یک روز را با ستارگان محبوب فوتبالی می گذرانیم و به جنبه‌های مختلفی از زندگی شخصی و کاری ایشان، مسیری که برای موفقیت طی کرده‌اند و چالش‌هایی که در این بین با آن روبه‌رو بوده‌اند، می‌پردازیم. هر قسمت از این برنامه به یکی از این چهره‌های سرشناس اختصاص پیدا می‌کند که در طول آن شما را با ابعاد جدیدی از زندگی پر فراز و نشیب هر یک از این ستارگان و حرف‌های ناگفته‌ی آنها آشنا خواهیم کرد. با ما همراه باشید تا در کنار هم شاهد یکی از جذاب‌ترین و داغ‌ترین مصاحبه‌های دنیای فوتبال باشیم.

مهمانان فصل گذشته زاویه بسته

مصاحبه با فرشاد احمدزاده

لنز دوربین ما امروز محسن مسلمان رو نشونه گرفته. محسن قبل از ده سالگی پا به توپ شده ولی نه از زمین‌های خاکی، که با تیم ملی نونهالان ایران. تو این برنامه اما زیاد به سراغ سوابق حرفه‌ای مسلمان که کم هم نیستن نرفیتم، سعی کردیم گپ و گفتی خودمونی داشته باشیم و با خوش صحبتی محسن از جاها، کارها و آدم‌هایی حرف بزنیم که قبلاً راجع بهشون نشنیدین. مسلمان تو این برنامه از احساسش نسبت به عدم حضور در تیم ملی، عشق غلام پیروانی به بستنی، بهترین خاطره فوتبالی و غیرفوتبالی، علاقه‌ش به علی کریمی و حتی خواننده مورد علاقه‌ش برامون حرف زده. راستی محسن مسلمان تو این برنامه راجع به دلیل قفل کردن کامنت‌های اینستاگرامش هم چیزهای جالبی گفته.

مصاحبه با محسن مسلمان

لنز دوربین ما امروز محسن مسلمان رو نشونه گرفته. محسن قبل از ده سالگی پا به توپ شده ولی نه از زمین‌های خاکی، که با تیم ملی نونهالان ایران. تو این برنامه اما زیاد به سراغ سوابق حرفه‌ای مسلمان که کم هم نیستن نرفیتم، سعی کردیم گپ و گفتی خودمونی داشته باشیم و با خوش صحبتی محسن از جاها، کارها و آدم‌هایی حرف بزنیم که قبلاً راجع بهشون نشنیدین. مسلمان تو این برنامه از احساسش نسبت به عدم حضور در تیم ملی، عشق غلام پیروانی به بستنی، بهترین خاطره فوتبالی و غیرفوتبالی، علاقه‌ش به علی کریمی و حتی خواننده مورد علاقه‌ش برامون حرف زده. راستی محسن مسلمان تو این برنامه راجع به دلیل قفل کردن کامنت‌های اینستاگرامش هم چیزهای جالبی گفته.

مصاحبه با علیرضا نیکبخت

زاویه‌ی دوربین این هفته‌ی ما به علیرضا واحدی نیکبخت؛ اسطوره پرحاشیه سال‌های دور استقلال اختصاص پیدا کرده. این بازیکن، فوتبال حرفه‌ای رو از ۱۹ سال پیش شروع کرده و الان برای تیم «خونه‌به‌خونه» توپ می‌زنه. تو زاویه بسته‌ی این هفته سعی کردیم یه گپ و گفت صمیمی فوتبالی و البته غیر فوتبالی با علیرضا داشته باشیم. نیکبخت از قرارداد ۱۲ هزار تومنی و پا به توپ شدنش تو ابومسلم، بعد هم استقلال و دوران اوج محبوبیتش شروع می‌کنه تا به روزای سخت و پرحاشیه و پیوستنش به پرسپولیس می‌رسه. این بازیکن خوشتیپ هرچند به شدت از جامعه فوتبال گله‌منده، اما عذرخواهی از مایلی‌کهن و علی دایی رو فراموش نمی‌کنه. علیرضا جریان پرحاشیه قربانی شدنش تو یه مهمونی رو هم به خوبی برامون روشن می‌کنه. اما در نهایت باید حرف‌های جذاب علیرضا در مورد جفاهایی که در حقش شده، مشکلش با برانکو، ترس از پرواز و هواپیماربایی شیث رضایی، ماجرای پردردسر دعوت شدنش به تیم ملی، هزینه‌ای که تو سال بابت لباس می‌ده، خودشیفتگی مثال‌زدنیش و بازی تو فیلم سینمایی رو هم شنید.

مصاحبه با سوشا مکانی

احتمالاً اکثر ما سوشا رو بیشتر به خاطر حاشیه‌ها و شلوار معروف باب اسفنجیش به یاد میاریم تا دروازه‌بانیش! اما در این گپ و گفت صمیمی ما صحبتمون رو با تیم نروژی استرومسگودست که توش بازی می‌کنه و شرایط فوتبالیش شروع کردیم و علت درخواست سوشا برای ورود به تیم سایپا رو جویا شدیم. این دروازه‌بان جنجالی از دلایل ترک کشور و سختی‌ها و سرمای نروژ هم برامون می‌گه. سوشا معتقده زندگیش تغییرات زیادی داشته و داره مسیر متفاوتی رو طی می‌کنه، برای همین هم صادقانه به ماجرای جوگیرشدن و اختلافش با علی دایی و حرف‌های «بی‌ربطی» که زده اشاره می‌کنه. البته تو صحبتامون از شلوار باب اسفنجی و لباس‌های خاص این بازیکن هم غافل نشدیم و حرف‌های جذاب سوشا در این مورد رو هم می‌شنویم. راستی سوشا برای اولین بار ماجرای پرتاب نمکدون و اختلافش با علی بیرانوند رو هم روشن می‌کنه. در آخر هم حرف‌های سوشا در مورد پیشرفتش تو فوتبال اروپا، هزینه‌هایی که بابت لباس پرداخت می‌کنه، شیک پوشیش، بازیکنان و خواننده‌های مورد علاقه‌اش، جفاهایی که در حقش شده و والیبال بازی کردنش تو اوین از شنیدنی‌های این برنامه هستن.

مصاحبه با هاشم بیکزاده

هاشم بیک‌زاده، فوتبالیست خوش اخلاق و با جنبه‌ی تیم ملی کشورمون، مهمون برنامه‌ی «زاویه بسته» این هفته‌س. احتمالاً این بازیکن قبل از هرچیز شما رو یاد یارگیری مسی در جام جهانی ۲۰۱۴ و شوخی‌های پر حاشیه اون روزها می‌ندازه. صحبتمون با هاشم رو از ماجرای عکس با پیراهن پرسپولیس و قرادادش با این تیم، اما بازی در استقلال شروع می‌کنیم تا به حاشیه‌های جام جهانی ۲۰۱۴ و مشکلات اون روزهای این بازیکن می‌رسیم. هاشم به علت مصدومیتش که باعث شد بازی با مسی رو از دست بده اشاره می‌کنه و به شدت از پزشک‌های تیم گله‌منده. خاطره‌ی بامزه خواستگاری این فوتبالیست هم از شنیدنی‌های دیگه این برنامه‌ست. اما در آخر نباید شنیدن ماجراهای خنده‌دار حواس‌پرتی‌ها و سوتی‌های هاشم، خواب بازی در لیگ انگلیس، بازی در مقابل زلاتان، علاقه‌ش به مسی، بخشیدن پرویز مظلومی و احساسش به امیر حسین صالحی رو از دست بدید.

سرویس های فوتبالی