مصاحبه با محمدرضا اخباری

"دوربین «زاویه بسته» این بار سراغ دروازه‌بان جوون و خوش مشرب سایپا؛ «محمدرضا اخباری» رفته. محمدرضا تو شروع این گپ‌وگفت صمیمی از تابستونی برامون می‌گه که ورودش به فوتبال رو رقم زد؛ اون تابستون محمدرضا تو مدرسه فوتبالی ثبت‌نام می‌شه که حسن عبدی، از مربی‌های پایه فوتبال و مالک تیم نونهالان سایپا اونجارو اداره می‌کرد و همین شد سرآغاز ورود اخباری به دنیای فوتبال. شاید باور نکنین ولی محمدرضا پست دروازه‌بانی رو انتخاب کرده چون حوصله دویدن نداشته! از عادتای خوب این فوتبالیست هم سحرخیزیه؛ محمدرضا چه تمرین داشته باشه چه نه، ساعت 8 صبح بیداره. راستی محمدرضا بر خلاف پوست سفیدش که بیشتر به ترک‌ها شبیهه، یه خوزستانی باحاله. اخباری ماجرای نقل و انتقالش از تراکتورسازی به سایپا و حواشی این انتقال رو هم می‌گه، اون از شرایط خونواده فرهنگیش حرف می‌زنه که هیچ وقت نه تنها مانع فوتبالیست شدنش نشدن بلکه حسابی هم حمایتش کردن. این دروازه‌بان خوش آتیه خاطره اولین و تنها بازی ملیش، پر استرس‌ترین بازیش با تراکتورسازی، داغون کردن یخچال استادیوم آزادی، تجربه خوب کار با امیر قلعه‌نویی و ماجرای لقب «گجت» و «قارتال» رو هم تعریف می‌کنه. راستی مصاحبه امروز ما یه مهمونم داره که خودتون باید ببینین. با اولین بخش این مصاحبه داغ همراه بشین."

"دروازه‌بان شدن چون حوصله دویدن نداشتم. ترکا به من می‌گفتن قارتال."

مصاحبه با محمدرضا اخباری

قسمت اول

دوربین «زاویه بسته» این بار سراغ دروازه‌بان جوون سایپا؛ «محمدرضا اخباری» رفته. محمدرضا تو شروع این گپ‌وگفت صمیمی از تابستونی برامون می‌گه که ورودش به فوتبال رو رقم زد. شاید باور نکنین ولی محمدرضا پست دروازه‌بانی رو انتخاب کرده چون حوصله دویدن نداشته! این دروازه‌بان خوش آتیه خاطره اولین و تنها بازی ملیش، پر استرس‌ترین بازیش با تراکتورسازی، تجربه خوب کار با امیر قلعه‌نویی و ماجرای لقب «گجت» و «قارتال» رو هم تعریف می‌کنه. اولین قسمت این مصاحبه داغ که یه مهمونم داره رو از دست ندین."

مصاحبه با محمدرضا اخباری

قسمت دوم

در این قسمت از «زاویه بسته» صحبتمون رو با «محمدرضا اخباری» دروازه‌بان جوون تیم سایپا و تیم ملی ادامه می‌دیم. محمدرضا بهمون می‌گه که چجوری با همسرش آشنا شده و به نظر خانواده‌اش خیلی زود داره ازدواج می‌کنه. با پدرخانوم، برادرخانوم و برادر این فوتبالیست خوزستانی هم حرف می‌زنیم که همش از مهربونیش تعریف می‌کنن. اما همه‌شون می‌دونن که وقتی تیمش می‌بازه فرداش و حتی تا دو سه روز نباید سریه‌سرش بذارن؛ چون حسابی بداخلاق و عصبی می‌شه!

مصاحبه با محمدرضا اخباری

قسمت سوم

در این قسمت از برنامه «زاویه بسته» گفت‌وگوی صمیمیمون رو با دروازه‌بان تیم ملی و تیم سایپا، «محمدرضا اخباری»، ادامه می‌دیم. محمدرضا تو این قسمت درباره تیم‌هایی که این فصل باهاش مذاکره کردن حرف می‌زنه و بهمون می‌گه که نه تنها از تیم تراکتورسازی و سایپا پیشنهاد داشته، بلکه تیم‌هایی از کشورهای یونان، پرتغال، ترکیه و رومانی هم بهش پیشنهادای خوبی داده بودن؛ ولی محمدرضا درنهایت به تیم قدیمی خودش برمی‌گرده.

مصاحبه با محمدرضا اخباری

قسمت چهارم

در این بخش از برنامه «زاویه بسته» قسمت پایانی مصاحبه با «محمدرضا اخباری»، دروازه‌بان جوون و خوش‌آتیه تیم سایپا، رو می‌بینیم. محمد دانشگر، مهدی ترابی، علی قلی‌زاده، آرش رضاوند و ایوب کلانتری از مهمونای این قسمت زاویه بسته هستن. بچه‌ها بهمون از ماجرای شکسته شدن دندونای علی قلی‌زده، سفر حسین کنعانی به کویت و ... می‌گن و آخر سر هم مهدی دانشگر با لهجه زیباش برامون یه دهن می‌خونه!

مهمانان این فصل زاویه بسته
درباره زاویه بسته

این بار سرویس ۳ در فصل دوم زاویه بسته با ساختار متفاوت از فصل اول، باز هم به سراغ ستارگان محبوب شما رفته است. در این گپ صمیمانه یک روز را با ستارگان محبوب فوتبالی می گذرانیم و به جنبه‌های مختلفی از زندگی شخصی و کاری ایشان، مسیری که برای موفقیت طی کرده‌اند و چالش‌هایی که در این بین با آن روبه‌رو بوده‌اند، می‌پردازیم. هر قسمت از این برنامه به یکی از این چهره‌های سرشناس اختصاص پیدا می‌کند که در طول آن شما را با ابعاد جدیدی از زندگی پر فراز و نشیب هر یک از این ستارگان و حرف‌های ناگفته‌ی آنها آشنا خواهیم کرد. با ما همراه باشید تا در کنار هم شاهد یکی از جذاب‌ترین و داغ‌ترین مصاحبه‌های دنیای فوتبال باشیم.

مهمانان فصل گذشته زاویه بسته

مصاحبه با فرشاد احمدزاده

لنز دوربین ما امروز محسن مسلمان رو نشونه گرفته. محسن قبل از ده سالگی پا به توپ شده ولی نه از زمین‌های خاکی، که با تیم ملی نونهالان ایران. تو این برنامه اما زیاد به سراغ سوابق حرفه‌ای مسلمان که کم هم نیستن نرفیتم، سعی کردیم گپ و گفتی خودمونی داشته باشیم و با خوش صحبتی محسن از جاها، کارها و آدم‌هایی حرف بزنیم که قبلاً راجع بهشون نشنیدین. مسلمان تو این برنامه از احساسش نسبت به عدم حضور در تیم ملی، عشق غلام پیروانی به بستنی، بهترین خاطره فوتبالی و غیرفوتبالی، علاقه‌ش به علی کریمی و حتی خواننده مورد علاقه‌ش برامون حرف زده. راستی محسن مسلمان تو این برنامه راجع به دلیل قفل کردن کامنت‌های اینستاگرامش هم چیزهای جالبی گفته.

مصاحبه با محسن مسلمان

لنز دوربین ما امروز محسن مسلمان رو نشونه گرفته. محسن قبل از ده سالگی پا به توپ شده ولی نه از زمین‌های خاکی، که با تیم ملی نونهالان ایران. تو این برنامه اما زیاد به سراغ سوابق حرفه‌ای مسلمان که کم هم نیستن نرفیتم، سعی کردیم گپ و گفتی خودمونی داشته باشیم و با خوش صحبتی محسن از جاها، کارها و آدم‌هایی حرف بزنیم که قبلاً راجع بهشون نشنیدین. مسلمان تو این برنامه از احساسش نسبت به عدم حضور در تیم ملی، عشق غلام پیروانی به بستنی، بهترین خاطره فوتبالی و غیرفوتبالی، علاقه‌ش به علی کریمی و حتی خواننده مورد علاقه‌ش برامون حرف زده. راستی محسن مسلمان تو این برنامه راجع به دلیل قفل کردن کامنت‌های اینستاگرامش هم چیزهای جالبی گفته.

مصاحبه با علیرضا نیکبخت

زاویه‌ی دوربین این هفته‌ی ما به علیرضا واحدی نیکبخت؛ اسطوره پرحاشیه سال‌های دور استقلال اختصاص پیدا کرده. این بازیکن، فوتبال حرفه‌ای رو از ۱۹ سال پیش شروع کرده و الان برای تیم «خونه‌به‌خونه» توپ می‌زنه. تو زاویه بسته‌ی این هفته سعی کردیم یه گپ و گفت صمیمی فوتبالی و البته غیر فوتبالی با علیرضا داشته باشیم. نیکبخت از قرارداد ۱۲ هزار تومنی و پا به توپ شدنش تو ابومسلم، بعد هم استقلال و دوران اوج محبوبیتش شروع می‌کنه تا به روزای سخت و پرحاشیه و پیوستنش به پرسپولیس می‌رسه. این بازیکن خوشتیپ هرچند به شدت از جامعه فوتبال گله‌منده، اما عذرخواهی از مایلی‌کهن و علی دایی رو فراموش نمی‌کنه. علیرضا جریان پرحاشیه قربانی شدنش تو یه مهمونی رو هم به خوبی برامون روشن می‌کنه. اما در نهایت باید حرف‌های جذاب علیرضا در مورد جفاهایی که در حقش شده، مشکلش با برانکو، ترس از پرواز و هواپیماربایی شیث رضایی، ماجرای پردردسر دعوت شدنش به تیم ملی، هزینه‌ای که تو سال بابت لباس می‌ده، خودشیفتگی مثال‌زدنیش و بازی تو فیلم سینمایی رو هم شنید.

مصاحبه با سوشا مکانی

احتمالاً اکثر ما سوشا رو بیشتر به خاطر حاشیه‌ها و شلوار معروف باب اسفنجیش به یاد میاریم تا دروازه‌بانیش! اما در این گپ و گفت صمیمی ما صحبتمون رو با تیم نروژی استرومسگودست که توش بازی می‌کنه و شرایط فوتبالیش شروع کردیم و علت درخواست سوشا برای ورود به تیم سایپا رو جویا شدیم. این دروازه‌بان جنجالی از دلایل ترک کشور و سختی‌ها و سرمای نروژ هم برامون می‌گه. سوشا معتقده زندگیش تغییرات زیادی داشته و داره مسیر متفاوتی رو طی می‌کنه، برای همین هم صادقانه به ماجرای جوگیرشدن و اختلافش با علی دایی و حرف‌های «بی‌ربطی» که زده اشاره می‌کنه. البته تو صحبتامون از شلوار باب اسفنجی و لباس‌های خاص این بازیکن هم غافل نشدیم و حرف‌های جذاب سوشا در این مورد رو هم می‌شنویم. راستی سوشا برای اولین بار ماجرای پرتاب نمکدون و اختلافش با علی بیرانوند رو هم روشن می‌کنه. در آخر هم حرف‌های سوشا در مورد پیشرفتش تو فوتبال اروپا، هزینه‌هایی که بابت لباس پرداخت می‌کنه، شیک پوشیش، بازیکنان و خواننده‌های مورد علاقه‌اش، جفاهایی که در حقش شده و والیبال بازی کردنش تو اوین از شنیدنی‌های این برنامه هستن.

مصاحبه با هاشم بیکزاده

هاشم بیک‌زاده، فوتبالیست خوش اخلاق و با جنبه‌ی تیم ملی کشورمون، مهمون برنامه‌ی «زاویه بسته» این هفته‌س. احتمالاً این بازیکن قبل از هرچیز شما رو یاد یارگیری مسی در جام جهانی ۲۰۱۴ و شوخی‌های پر حاشیه اون روزها می‌ندازه. صحبتمون با هاشم رو از ماجرای عکس با پیراهن پرسپولیس و قرادادش با این تیم، اما بازی در استقلال شروع می‌کنیم تا به حاشیه‌های جام جهانی ۲۰۱۴ و مشکلات اون روزهای این بازیکن می‌رسیم. هاشم به علت مصدومیتش که باعث شد بازی با مسی رو از دست بده اشاره می‌کنه و به شدت از پزشک‌های تیم گله‌منده. خاطره‌ی بامزه خواستگاری این فوتبالیست هم از شنیدنی‌های دیگه این برنامه‌ست. اما در آخر نباید شنیدن ماجراهای خنده‌دار حواس‌پرتی‌ها و سوتی‌های هاشم، خواب بازی در لیگ انگلیس، بازی در مقابل زلاتان، علاقه‌ش به مسی، بخشیدن پرویز مظلومی و احساسش به امیر حسین صالحی رو از دست بدید.

سرویس های فوتبالی