مصاحبه با مهرداد میناوند

جعبه سیاه فوتبال ایران بالاخره سکوتش را شکست. زاویه بسته یک روز را با مهرداد میناوند، فوتبالیستی که همیشه حاشیه به همراهش بوده، گذرانده است. از مداحی اهل بیت و نماز خواندن بین دو نیمه بازی ایران و نانت در لحظه سال تحویل تا فیلم دستگیری در مهمانی، از جوان خوشتیپ دهه هفتاد تا اتهام اعتیاد و عمل زیبایی در سال‌های بازنشستگی، از باخت در دربی به علت درگیری داخلی در تیم تا دست های دعاگو بعد از گل به تایلند در دوحه، همه و همه بالا و پایین های زندگی فوتبالیستی است که سال ها بود دیگر در فوتبال کشورمان جایی نداشت. یک روز کامل با مهرداد همراهیم تا زندگیش را اینبار 10 سال بعد از خداحافظی مرور کنیم.

"من اشتباهی بودم از اولین روز هم حتی!"

مصاحبه با مهرداد میناوند

قسمت اول

جعبه سیاه فوتبال ایران بالاخره سکوتش را شکست. زاویه بسته یک روز را با مهرداد میناوند، فوتبالیستی که همیشه حاشیه به همراهش بوده، گذرانده است. از مداحی اهل بیت و نماز خواندن بین دو نیمه بازی ایران و نانت تا فیلم دستگیری در مهمانی، از جوان خوشتیپ دهه هفتاد تا اتهام اعتیاد در سال‌های بازنشستگی، همه و همه بالا و پایین های زندگی فوتبالیستی است که سال ها بود دیگر در فوتبال کشورمان جایی نداشت. یک روز کامل با مهرداد همراهیم تا زندگیش را اینبار 10 سال بعد از خداحافظی مرور کنیم.

مصاحبه با مهرداد میناوند

قسمت دوم

"به دومین بخش از مصاحبه‌ی بروبچه‌های «زاویه بسته» با مهرداد میناوند خوش آمدید. در این بخش مهرداد رو تا رستوران پاتوقش همراهی می‌کنیم. مهرداد تو این گفتگو از ورودش به بازار واردات عطر و ادکلن برامون می‌گه و برای اولین بار خیلی صریح از علت وارد نشدنش به ترانسفر فوتبال، مافیای فوتبال حرف می‌زنه! جالبه بدونین که مهرداد از فیروز کریمی به شدت گله‌منده و ایشون رو از علت‌های اصلی خداحافظیش از فوتبال می‌دونه. در آخر هم مهرداد از ماجرای آشنایی با همسر سابقش حرف می‌زنه و ابراز امیدواری می‌کنه که به زودی بتونه دوباره تشکیل خانواده بده."

مصاحبه با مهرداد میناوند

قسمت سوم

در این قسمت از برنامه‌ی «زاویه بسته» ساعات دیگری از روز را با مهرداد میناوند؛ ستاره سال‌های پرخاطره فوتبال ایران سپری می‌کنیم. در این بخش مهرداد ما رو به بوتیک عطر و ادکلن خودش می‌بره و اونجا با هم گپ‌وفت صمیمی‌مون رو ادامه می‌دیم. میناوند در این بخش علاوه بر خوانندگی، از ماجرای پرحاشیه انتشار فیلم ویلای شمال هم می‌گه. خاطرات مهرداد از بازی با فلسطین و نیشگون‌های معروف بختیار زاده هم از بخش‌های دیدنی این قسمت هستن. راستی تو این بخش پیراهن بزرگ‌ترین فوتبالیست‌های جهان رو هم می‌بینیم که هر کدوم با داستانی جالب به میناوند رسیدن.

مصاحبه با مهرداد میناوند

قسمت چهارم

در این بخش از «زاویه بسته» آخرین ساعات روز رو با میناوند، فوتبالیست خاطره ساز تیم ملی سپری می‌کنیم. مهرداد تو این گفتگو از علاقه‌ش به علی پروین می‌گه و نظر جالبی هم راجع به علی کریمی مطرح می‌کنه. اون تو این بخش سعی می‌کنه هر چی خاطره‌ی خوب داره تعریف کنه که ماجرای شکر خریدن استاد اسدی هم یکی از اون‌هاست راستی میناوند یکی از طرفدارای پر و پا قرص سریال‌های ایرانیه. ماجرای جالب دوربین مخفی هم از قسمت‌های جذاب این برنامه‌ست. در آخر هم مسابقه‌ی هیجان‌انگیز بولینگ بچه‌های زاویه بسته با مهرداد میناوند رو در پیش داریم که دیدنش خالی از لطف نیست.

مهمانان این فصل زاویه بسته
درباره زاویه بسته

این بار سرویس ۳ در فصل دوم زاویه بسته با ساختار متفاوت از فصل اول، باز هم به سراغ ستارگان محبوب شما رفته است. در این گپ صمیمانه یک روز را با ستارگان محبوب فوتبالی می گذرانیم و به جنبه‌های مختلفی از زندگی شخصی و کاری ایشان، مسیری که برای موفقیت طی کرده‌اند و چالش‌هایی که در این بین با آن روبه‌رو بوده‌اند، می‌پردازیم. هر قسمت از این برنامه به یکی از این چهره‌های سرشناس اختصاص پیدا می‌کند که در طول آن شما را با ابعاد جدیدی از زندگی پر فراز و نشیب هر یک از این ستارگان و حرف‌های ناگفته‌ی آنها آشنا خواهیم کرد. با ما همراه باشید تا در کنار هم شاهد یکی از جذاب‌ترین و داغ‌ترین مصاحبه‌های دنیای فوتبال باشیم.

مهمانان فصل گذشته زاویه بسته

مصاحبه با فرشاد احمدزاده

لنز دوربین ما امروز محسن مسلمان رو نشونه گرفته. محسن قبل از ده سالگی پا به توپ شده ولی نه از زمین‌های خاکی، که با تیم ملی نونهالان ایران. تو این برنامه اما زیاد به سراغ سوابق حرفه‌ای مسلمان که کم هم نیستن نرفیتم، سعی کردیم گپ و گفتی خودمونی داشته باشیم و با خوش صحبتی محسن از جاها، کارها و آدم‌هایی حرف بزنیم که قبلاً راجع بهشون نشنیدین. مسلمان تو این برنامه از احساسش نسبت به عدم حضور در تیم ملی، عشق غلام پیروانی به بستنی، بهترین خاطره فوتبالی و غیرفوتبالی، علاقه‌ش به علی کریمی و حتی خواننده مورد علاقه‌ش برامون حرف زده. راستی محسن مسلمان تو این برنامه راجع به دلیل قفل کردن کامنت‌های اینستاگرامش هم چیزهای جالبی گفته.

مصاحبه با محسن مسلمان

لنز دوربین ما امروز محسن مسلمان رو نشونه گرفته. محسن قبل از ده سالگی پا به توپ شده ولی نه از زمین‌های خاکی، که با تیم ملی نونهالان ایران. تو این برنامه اما زیاد به سراغ سوابق حرفه‌ای مسلمان که کم هم نیستن نرفیتم، سعی کردیم گپ و گفتی خودمونی داشته باشیم و با خوش صحبتی محسن از جاها، کارها و آدم‌هایی حرف بزنیم که قبلاً راجع بهشون نشنیدین. مسلمان تو این برنامه از احساسش نسبت به عدم حضور در تیم ملی، عشق غلام پیروانی به بستنی، بهترین خاطره فوتبالی و غیرفوتبالی، علاقه‌ش به علی کریمی و حتی خواننده مورد علاقه‌ش برامون حرف زده. راستی محسن مسلمان تو این برنامه راجع به دلیل قفل کردن کامنت‌های اینستاگرامش هم چیزهای جالبی گفته.

مصاحبه با علیرضا نیکبخت

زاویه‌ی دوربین این هفته‌ی ما به علیرضا واحدی نیکبخت؛ اسطوره پرحاشیه سال‌های دور استقلال اختصاص پیدا کرده. این بازیکن، فوتبال حرفه‌ای رو از ۱۹ سال پیش شروع کرده و الان برای تیم «خونه‌به‌خونه» توپ می‌زنه. تو زاویه بسته‌ی این هفته سعی کردیم یه گپ و گفت صمیمی فوتبالی و البته غیر فوتبالی با علیرضا داشته باشیم. نیکبخت از قرارداد ۱۲ هزار تومنی و پا به توپ شدنش تو ابومسلم، بعد هم استقلال و دوران اوج محبوبیتش شروع می‌کنه تا به روزای سخت و پرحاشیه و پیوستنش به پرسپولیس می‌رسه. این بازیکن خوشتیپ هرچند به شدت از جامعه فوتبال گله‌منده، اما عذرخواهی از مایلی‌کهن و علی دایی رو فراموش نمی‌کنه. علیرضا جریان پرحاشیه قربانی شدنش تو یه مهمونی رو هم به خوبی برامون روشن می‌کنه. اما در نهایت باید حرف‌های جذاب علیرضا در مورد جفاهایی که در حقش شده، مشکلش با برانکو، ترس از پرواز و هواپیماربایی شیث رضایی، ماجرای پردردسر دعوت شدنش به تیم ملی، هزینه‌ای که تو سال بابت لباس می‌ده، خودشیفتگی مثال‌زدنیش و بازی تو فیلم سینمایی رو هم شنید.

مصاحبه با سوشا مکانی

احتمالاً اکثر ما سوشا رو بیشتر به خاطر حاشیه‌ها و شلوار معروف باب اسفنجیش به یاد میاریم تا دروازه‌بانیش! اما در این گپ و گفت صمیمی ما صحبتمون رو با تیم نروژی استرومسگودست که توش بازی می‌کنه و شرایط فوتبالیش شروع کردیم و علت درخواست سوشا برای ورود به تیم سایپا رو جویا شدیم. این دروازه‌بان جنجالی از دلایل ترک کشور و سختی‌ها و سرمای نروژ هم برامون می‌گه. سوشا معتقده زندگیش تغییرات زیادی داشته و داره مسیر متفاوتی رو طی می‌کنه، برای همین هم صادقانه به ماجرای جوگیرشدن و اختلافش با علی دایی و حرف‌های «بی‌ربطی» که زده اشاره می‌کنه. البته تو صحبتامون از شلوار باب اسفنجی و لباس‌های خاص این بازیکن هم غافل نشدیم و حرف‌های جذاب سوشا در این مورد رو هم می‌شنویم. راستی سوشا برای اولین بار ماجرای پرتاب نمکدون و اختلافش با علی بیرانوند رو هم روشن می‌کنه. در آخر هم حرف‌های سوشا در مورد پیشرفتش تو فوتبال اروپا، هزینه‌هایی که بابت لباس پرداخت می‌کنه، شیک پوشیش، بازیکنان و خواننده‌های مورد علاقه‌اش، جفاهایی که در حقش شده و والیبال بازی کردنش تو اوین از شنیدنی‌های این برنامه هستن.

مصاحبه با هاشم بیکزاده

هاشم بیک‌زاده، فوتبالیست خوش اخلاق و با جنبه‌ی تیم ملی کشورمون، مهمون برنامه‌ی «زاویه بسته» این هفته‌س. احتمالاً این بازیکن قبل از هرچیز شما رو یاد یارگیری مسی در جام جهانی ۲۰۱۴ و شوخی‌های پر حاشیه اون روزها می‌ندازه. صحبتمون با هاشم رو از ماجرای عکس با پیراهن پرسپولیس و قرادادش با این تیم، اما بازی در استقلال شروع می‌کنیم تا به حاشیه‌های جام جهانی ۲۰۱۴ و مشکلات اون روزهای این بازیکن می‌رسیم. هاشم به علت مصدومیتش که باعث شد بازی با مسی رو از دست بده اشاره می‌کنه و به شدت از پزشک‌های تیم گله‌منده. خاطره‌ی بامزه خواستگاری این فوتبالیست هم از شنیدنی‌های دیگه این برنامه‌ست. اما در آخر نباید شنیدن ماجراهای خنده‌دار حواس‌پرتی‌ها و سوتی‌های هاشم، خواب بازی در لیگ انگلیس، بازی در مقابل زلاتان، علاقه‌ش به مسی، بخشیدن پرویز مظلومی و احساسش به امیر حسین صالحی رو از دست بدید.

سرویس های فوتبالی