مصاحبه با پیام صادقیان

لنز دوربین ما در این قسمت از برنامه‌ی «زاویه بسته» پیام صادقیان را در یک روز کامل همراهی می‌کنه تا با زندگی ستاره‌ سابق پرسپولیس که این روزها در تیم ماشین‌سازی تبریز توپ می‌زنه، از نزدیک آشنا شیم. به خونه پیام می‌ریم و اونجا گپ و گفتمون رو آغاز می‌کنیم. صحبتمون با پیام رو از حال و هوای بازی در تیم ماشین‌سازی که این روزها احتمال سقوطش به لیگ دسته یک هم وجود داره، شروع می‌کنیم، این بازیکن که خیلی زود با روزهای اوج فوتبالیش در پرسپولیس خداحافظی کرد، معتقده پختگیه 26 سالگیش کمک کرده که روزهای آروم‌تری رو سپری کنه. پیام از اون دسته آدم‌هاییه که دوست داره بیشتره اوقاتش رو تو خونه با دوستاش بگذرونه، این بازیکن از رابطه‌ش با حمید علی عسگر و محسن مسلمان برامون می‌گه و معتقده دوستی با مسلمان صبر ایوب می‌خواد. شنیدن صدای فرهاد مجیدی و توصیه‌های فنی اون هم از بخش‌های جالبه دیگه‌ی این برنامه‌ست. در آخر هم پیام برای اولین بار ماجرای اخراج شدنش از تیم پرسپولیس رو کامل برامون تعریف می‌کنه که پیشنهاد می‌کنیم شنیدنش رو از دست ندید. در بخش‌های بعدی این مصاحبه، پیام صادقیان رو بیشتر همراهی خواهیم کرد و با قسمت‌های بیشتری از زندگی این بازیکن آشنا خواهیم شد.

"قبل از قرارداد با پرسپولیس از دورتموند پیشنهاد داشتم"

مصاحبه با پیام صادقیان

قسمت اول

در این قسمت از برنامه‌ی «زاویه بسته» پیام صادقیان را در یک روز کامل همراهی می‌کنیم تا با زندگی بازیکن پر حاشیه‌ی سابق پرسپولیس که این روزها در ماشین‌سازی توپ می‌زنه از نزدیک آشنا شیم. به خونه پیام می‌ریم و صحبتمون رو از حال و هوای بازی در تیم ماشین‌سازی شروع می‌کنیم، پیام دوست داره بیشتره اوقاتش رو تو خونه با دوستاش بگذرونه و تو این گفتگو از رابطه‌ش با حمید علی عسگر و محسن مسلمان برامون می‌گه. شنیدن توصیه‌های فنی فرهاد مجیدی هم از بخش‌های جالب و دیدنی این برنامه‌ست. در آخر هم پیشنهاد می‌کنیم شنیدن ماجرای اخراج پیام از پرسپولیس رو از دست ندید.

مصاحبه با پیام صادقیان

قسمت دوم

در این قسمت از «زاویه بسته» دومین بخش از گپ و گفت صمیمیمی ما رو با پیام صادقیان، ستاره‌ی پرحاشیه‌ی فوتبال ایران می‌بینید. پیام دوست داره بیشتر اوقاتش رو با دوستاش تو خونه بگذرونه، پس ما هم پیشش می‌مونیم تا دوست و همسایه‌ش صادق بارانی به جمعمون بپیونده، صادق معتقده پیام برخلاف تصویری که رسانه‌ها ازش ساختن، خیلی خوش قلبه، راستی جوری که دوستای پیام می‌گن، اون خیلی حواس پرت و البته دست و دلبازه. در ادامه‌ی صحبتامون پیام و صادق خاطرات جذاب ذوب آهن رو هم برامون تعریف می‌کنن. در آخر هم باید شوخی برو بچه‌های زاویه بسته رو با دوست صمیمی صادقیان ببینید.

مصاحبه با پیام صادقیان

قسمت سوم

در این قسمت از «زاویه بسته» ساعات دیگری از روز را با پیام صادقیان، بازیکن جنجالی سال‌های گذشته پرسپولیس سپری می‌کنیم. بچه‌های زاویه بسته این بخش رو با یک دست پلی‌استیشن هیجان‌انگیز شروع می‌کنن. پیام معتقده اگه آدم چاپلوسی بود، الآن بازوبند پرسپولیس رو بسته بود. این بازیکن جمله‌ای که باعث اخراجش از پرسپولیس شده رو هم برامون تکرار میکنه و هنوز هم از برخورد تند کریم باقری گله‌منده. پیام نگرانه رامین رضاییان هم به سرنوشتی مشابه خودش دچار شه. با زاویه بسته همراه شین تا حرف‌های جالب‌تری از پیمان بشنوین.

مصاحبه با پیام صادقیان

قسمت چهارم

در این بخش از «زاویه بسته» آخرین ساعات روز رو با پیام صادقیان سپری می‌کنیم. جالبه بدونید که پیام معتقده هر وقت بخواد می‌تونه گل بزنه یا پاس گل بده. خاطرات پیام با بیرانوند، سوشا مکانی و قاسم حدادی هم از شنیدنی‌های این برنامه‌ست. راستی صادقیان ماجرای رفاقتش با امیر تتلو و اختلافشون رو هم برای اولین بار تعریف می‌کنه. در بین این گپ و گفت صمیمی تماشای بازی بیلیارد پیام و بچه‌های زاویه بسته هم خالی از لطف نیست. در آخر هم باید ماجرای قهر مادر پیام بعد از نبستن قرارداد با صنعت نفت رو بشنوین.

مهمانان این فصل زاویه بسته
درباره زاویه بسته

این بار سرویس ۳ در فصل دوم زاویه بسته با ساختار متفاوت از فصل اول، باز هم به سراغ ستارگان محبوب شما رفته است. در این گپ صمیمانه یک روز را با ستارگان محبوب فوتبالی می گذرانیم و به جنبه‌های مختلفی از زندگی شخصی و کاری ایشان، مسیری که برای موفقیت طی کرده‌اند و چالش‌هایی که در این بین با آن روبه‌رو بوده‌اند، می‌پردازیم. هر قسمت از این برنامه به یکی از این چهره‌های سرشناس اختصاص پیدا می‌کند که در طول آن شما را با ابعاد جدیدی از زندگی پر فراز و نشیب هر یک از این ستارگان و حرف‌های ناگفته‌ی آنها آشنا خواهیم کرد. با ما همراه باشید تا در کنار هم شاهد یکی از جذاب‌ترین و داغ‌ترین مصاحبه‌های دنیای فوتبال باشیم.

مهمانان فصل گذشته زاویه بسته

مصاحبه با فرشاد احمدزاده

لنز دوربین ما امروز محسن مسلمان رو نشونه گرفته. محسن قبل از ده سالگی پا به توپ شده ولی نه از زمین‌های خاکی، که با تیم ملی نونهالان ایران. تو این برنامه اما زیاد به سراغ سوابق حرفه‌ای مسلمان که کم هم نیستن نرفیتم، سعی کردیم گپ و گفتی خودمونی داشته باشیم و با خوش صحبتی محسن از جاها، کارها و آدم‌هایی حرف بزنیم که قبلاً راجع بهشون نشنیدین. مسلمان تو این برنامه از احساسش نسبت به عدم حضور در تیم ملی، عشق غلام پیروانی به بستنی، بهترین خاطره فوتبالی و غیرفوتبالی، علاقه‌ش به علی کریمی و حتی خواننده مورد علاقه‌ش برامون حرف زده. راستی محسن مسلمان تو این برنامه راجع به دلیل قفل کردن کامنت‌های اینستاگرامش هم چیزهای جالبی گفته.

مصاحبه با محسن مسلمان

لنز دوربین ما امروز محسن مسلمان رو نشونه گرفته. محسن قبل از ده سالگی پا به توپ شده ولی نه از زمین‌های خاکی، که با تیم ملی نونهالان ایران. تو این برنامه اما زیاد به سراغ سوابق حرفه‌ای مسلمان که کم هم نیستن نرفیتم، سعی کردیم گپ و گفتی خودمونی داشته باشیم و با خوش صحبتی محسن از جاها، کارها و آدم‌هایی حرف بزنیم که قبلاً راجع بهشون نشنیدین. مسلمان تو این برنامه از احساسش نسبت به عدم حضور در تیم ملی، عشق غلام پیروانی به بستنی، بهترین خاطره فوتبالی و غیرفوتبالی، علاقه‌ش به علی کریمی و حتی خواننده مورد علاقه‌ش برامون حرف زده. راستی محسن مسلمان تو این برنامه راجع به دلیل قفل کردن کامنت‌های اینستاگرامش هم چیزهای جالبی گفته.

مصاحبه با علیرضا نیکبخت

زاویه‌ی دوربین این هفته‌ی ما به علیرضا واحدی نیکبخت؛ اسطوره پرحاشیه سال‌های دور استقلال اختصاص پیدا کرده. این بازیکن، فوتبال حرفه‌ای رو از ۱۹ سال پیش شروع کرده و الان برای تیم «خونه‌به‌خونه» توپ می‌زنه. تو زاویه بسته‌ی این هفته سعی کردیم یه گپ و گفت صمیمی فوتبالی و البته غیر فوتبالی با علیرضا داشته باشیم. نیکبخت از قرارداد ۱۲ هزار تومنی و پا به توپ شدنش تو ابومسلم، بعد هم استقلال و دوران اوج محبوبیتش شروع می‌کنه تا به روزای سخت و پرحاشیه و پیوستنش به پرسپولیس می‌رسه. این بازیکن خوشتیپ هرچند به شدت از جامعه فوتبال گله‌منده، اما عذرخواهی از مایلی‌کهن و علی دایی رو فراموش نمی‌کنه. علیرضا جریان پرحاشیه قربانی شدنش تو یه مهمونی رو هم به خوبی برامون روشن می‌کنه. اما در نهایت باید حرف‌های جذاب علیرضا در مورد جفاهایی که در حقش شده، مشکلش با برانکو، ترس از پرواز و هواپیماربایی شیث رضایی، ماجرای پردردسر دعوت شدنش به تیم ملی، هزینه‌ای که تو سال بابت لباس می‌ده، خودشیفتگی مثال‌زدنیش و بازی تو فیلم سینمایی رو هم شنید.

مصاحبه با سوشا مکانی

احتمالاً اکثر ما سوشا رو بیشتر به خاطر حاشیه‌ها و شلوار معروف باب اسفنجیش به یاد میاریم تا دروازه‌بانیش! اما در این گپ و گفت صمیمی ما صحبتمون رو با تیم نروژی استرومسگودست که توش بازی می‌کنه و شرایط فوتبالیش شروع کردیم و علت درخواست سوشا برای ورود به تیم سایپا رو جویا شدیم. این دروازه‌بان جنجالی از دلایل ترک کشور و سختی‌ها و سرمای نروژ هم برامون می‌گه. سوشا معتقده زندگیش تغییرات زیادی داشته و داره مسیر متفاوتی رو طی می‌کنه، برای همین هم صادقانه به ماجرای جوگیرشدن و اختلافش با علی دایی و حرف‌های «بی‌ربطی» که زده اشاره می‌کنه. البته تو صحبتامون از شلوار باب اسفنجی و لباس‌های خاص این بازیکن هم غافل نشدیم و حرف‌های جذاب سوشا در این مورد رو هم می‌شنویم. راستی سوشا برای اولین بار ماجرای پرتاب نمکدون و اختلافش با علی بیرانوند رو هم روشن می‌کنه. در آخر هم حرف‌های سوشا در مورد پیشرفتش تو فوتبال اروپا، هزینه‌هایی که بابت لباس پرداخت می‌کنه، شیک پوشیش، بازیکنان و خواننده‌های مورد علاقه‌اش، جفاهایی که در حقش شده و والیبال بازی کردنش تو اوین از شنیدنی‌های این برنامه هستن.

مصاحبه با هاشم بیکزاده

هاشم بیک‌زاده، فوتبالیست خوش اخلاق و با جنبه‌ی تیم ملی کشورمون، مهمون برنامه‌ی «زاویه بسته» این هفته‌س. احتمالاً این بازیکن قبل از هرچیز شما رو یاد یارگیری مسی در جام جهانی ۲۰۱۴ و شوخی‌های پر حاشیه اون روزها می‌ندازه. صحبتمون با هاشم رو از ماجرای عکس با پیراهن پرسپولیس و قرادادش با این تیم، اما بازی در استقلال شروع می‌کنیم تا به حاشیه‌های جام جهانی ۲۰۱۴ و مشکلات اون روزهای این بازیکن می‌رسیم. هاشم به علت مصدومیتش که باعث شد بازی با مسی رو از دست بده اشاره می‌کنه و به شدت از پزشک‌های تیم گله‌منده. خاطره‌ی بامزه خواستگاری این فوتبالیست هم از شنیدنی‌های دیگه این برنامه‌ست. اما در آخر نباید شنیدن ماجراهای خنده‌دار حواس‌پرتی‌ها و سوتی‌های هاشم، خواب بازی در لیگ انگلیس، بازی در مقابل زلاتان، علاقه‌ش به مسی، بخشیدن پرویز مظلومی و احساسش به امیر حسین صالحی رو از دست بدید.

سرویس های فوتبالی