مصاحبه با سعید عزت اللهی

در سومین بخش از مصاحبه‌ی داغ برنامه‌ی «زاویه بسته‌» با «سعید عزت‌اللهی» فوتبالیست جوان تیم ملی و تیم روستوف روسیه، پای صحبت‌های مادر و خواهر سعید نشستیم. مادر سعید از دلتنگی‌ها و دوری‌های فرزندش برامون می‌گه و از حال خودش تو اولین روزی که سعید برای تیم ملی به میدون رفت باهامون حرف می‌زنه. خواهر سعید هم حرف‌های جالبی از تبعیض خونواده بین بچه‌ها تا برداشتن عطرهای برادرش برامون داره. در ادامه این بازیکن به مشکلات بازی در خط دفاعی و پست هافبک اشاره می‌کنه و از دیده نشدن نتیجه‌ی بازی تو این پست‌ها گله‌منده. شاید عجیب به نظر برسه اما باید بگیم که سعید طرفدار ازدواج کردن تو سن پایینه و حرف‌های خیلی جالبی هم راجع به این موضوع می‌زنه که باید خودتون بشنوید. در آخر هم خاطره‌ی اولین جدایی سعید از خونواده در 10 سالگی، ماجرای سفر خونواده‌ش به روسیه و تماشای مسابقه بلژیک، خالکوبی‌ها و هدیه‌ی کی‌روش رو می‌شنوید. در بخش‌های بعدی این مصاحبه، سعید عزت‌اللهی رو در ادامه روز بیشتر همراهی خواهیم کرد و با قسمت‌های دیگه‌ای از زندگی این بازیکن آشنا می‌شیم .

"بهترین کاری که دوست دارم انجام بدم مداحی کردن و هیئت زدن است."

مصاحبه با سعید عزت اللهی

قسمت اول

در این بخش از برنامه‌ی «زاویه بسته» یه روز کامل رو کنار «سعید عزت‌اللهی» هافبک جوان تیم ملی که این روزها در روستوف روسیه توپ می‌زنه، سپری می‌کنیم. این بازیکن با استعداد، ماجرای ورود به تیم اتلتیکو مادرید رو برامون تعریف می‌کنه و از رابطه‌ش با سردار آزمون می‌گه. سعید به نابودی استعدادهای جوانان ملوانی و خیانت‌های فوتبالی ایران اشاره می‌کنه. در آخر پیشنهاد می‌کنیم خواننده‌های مورد علاقه سعید و ماجرای یادگیری زبان روسی رو از زبون خودش بشنوید و بازی هیجان‌انگیز ps4 بروبچه‌های زاویه‌بسته با عزت‌اللهی رو ببینید.

مصاحبه با سعید عزت اللهی

قسمت دوم

در این قسمت از «زاویه بسته» ادامه‌ی روز رو کنار «سعید عزت‌اللهی» هافبک جوان و پر انرژی تیم ملی سپری می‌کنیم. در این بخش بروبچه‌های زاویه بسته گفت‌وگوی صمیمی‌شون رو با نادر عزت‌اللهی؛ پدر سعید شروع می‌کنن. همراه با نادرخان سال‌های کودکی این بازیکن رو مرور می‌کنیم و در ادامه این مربی پیش کسوت از دوری و دلتنگی‌ها تا رویارویی با سعید تو مستطیل سبز باهامون حرف می‌زنه. البته سعید هم حرفای جالبی راجع به پدرش می‌زنه که باید از زبون خودش بشنوید. در آخر هم ماجرای برنامه‌ی90 و خاطرات پدر و پسر در تیم ملی جوانان رو می‌شنوید.

مصاحبه با سعید عزت اللهی

قسمت سوم

در سومین بخش از مصاحبه‌ی داغ برنامه‌ی «زاویه بسته‌» با «سعید عزت‌اللهی» فوتبالیست جوان تیم ملی و تیم روستوف روسیه، پای صحبت‌های مادر و خواهر سعید نشستیم. مادر سعید از دلتنگی‌ها برای فرزندش می‌گه و از حال خودش تو اولین روزی که سعید برای تیم ملی به میدون رفته حرف می‌زنه. شاید عجیب به نظر برسه اما سعید طرفدار ازدواج تو سن پایینه و حرف‌های خیلی جالبی راجع به این موضوع می‌زنه که باید خودتون بشنوید. در آخر هم خاطره‌ی اولین جدایی سعید از خونواده، ماجرای سفر خونواده‌ش به روسیه، خالکوبی‌ها و هدیه‌ی کی‌روش رو می‌شنوید.

مصاحبه با سعید عزت اللهی

قسمت چهارم

در این قسمت از زاویه بسته، آخرین ساعات روز رو کنار «سعید عزت‌اللهی»، جانشین محبوب جواد نکونام می‌گذرونیم. در این بخش سعید برای اولین بار ماجرای پرحاشیه‌ی رابطه‌ش با خانم بازیگر رو تعریف می‌کنه. در ادامه این بازیکن از بزرگترین ترسش در زندگی حرف می‌زنه. جالبه بدونید به نظر سعید خوش‌تیپ‌ترین بازیکن ایران، جهانبخش و بدتیپ‌ترین هم علی بیرانونده. عنوان با نمک‌ترین بازیکن هم با اختلاف به هاشم بیک‌زاده می‌رسه. در آخر هم ماجراهای سفر مقدونیه و مکالمه‌ی جالب رامین با خارجی‌ها و خاطره‌ی خنده‌دار از علی بیرانوند رو می‌شنوید.

مهمانان این فصل زاویه بسته
درباره زاویه بسته

این بار سرویس ۳ در فصل دوم زاویه بسته با ساختار متفاوت از فصل اول، باز هم به سراغ ستارگان محبوب شما رفته است. در این گپ صمیمانه یک روز را با ستارگان محبوب فوتبالی می گذرانیم و به جنبه‌های مختلفی از زندگی شخصی و کاری ایشان، مسیری که برای موفقیت طی کرده‌اند و چالش‌هایی که در این بین با آن روبه‌رو بوده‌اند، می‌پردازیم. هر قسمت از این برنامه به یکی از این چهره‌های سرشناس اختصاص پیدا می‌کند که در طول آن شما را با ابعاد جدیدی از زندگی پر فراز و نشیب هر یک از این ستارگان و حرف‌های ناگفته‌ی آنها آشنا خواهیم کرد. با ما همراه باشید تا در کنار هم شاهد یکی از جذاب‌ترین و داغ‌ترین مصاحبه‌های دنیای فوتبال باشیم.

مهمانان فصل گذشته زاویه بسته

مصاحبه با فرشاد احمدزاده

لنز دوربین ما امروز محسن مسلمان رو نشونه گرفته. محسن قبل از ده سالگی پا به توپ شده ولی نه از زمین‌های خاکی، که با تیم ملی نونهالان ایران. تو این برنامه اما زیاد به سراغ سوابق حرفه‌ای مسلمان که کم هم نیستن نرفیتم، سعی کردیم گپ و گفتی خودمونی داشته باشیم و با خوش صحبتی محسن از جاها، کارها و آدم‌هایی حرف بزنیم که قبلاً راجع بهشون نشنیدین. مسلمان تو این برنامه از احساسش نسبت به عدم حضور در تیم ملی، عشق غلام پیروانی به بستنی، بهترین خاطره فوتبالی و غیرفوتبالی، علاقه‌ش به علی کریمی و حتی خواننده مورد علاقه‌ش برامون حرف زده. راستی محسن مسلمان تو این برنامه راجع به دلیل قفل کردن کامنت‌های اینستاگرامش هم چیزهای جالبی گفته.

مصاحبه با محسن مسلمان

لنز دوربین ما امروز محسن مسلمان رو نشونه گرفته. محسن قبل از ده سالگی پا به توپ شده ولی نه از زمین‌های خاکی، که با تیم ملی نونهالان ایران. تو این برنامه اما زیاد به سراغ سوابق حرفه‌ای مسلمان که کم هم نیستن نرفیتم، سعی کردیم گپ و گفتی خودمونی داشته باشیم و با خوش صحبتی محسن از جاها، کارها و آدم‌هایی حرف بزنیم که قبلاً راجع بهشون نشنیدین. مسلمان تو این برنامه از احساسش نسبت به عدم حضور در تیم ملی، عشق غلام پیروانی به بستنی، بهترین خاطره فوتبالی و غیرفوتبالی، علاقه‌ش به علی کریمی و حتی خواننده مورد علاقه‌ش برامون حرف زده. راستی محسن مسلمان تو این برنامه راجع به دلیل قفل کردن کامنت‌های اینستاگرامش هم چیزهای جالبی گفته.

مصاحبه با علیرضا نیکبخت

زاویه‌ی دوربین این هفته‌ی ما به علیرضا واحدی نیکبخت؛ اسطوره پرحاشیه سال‌های دور استقلال اختصاص پیدا کرده. این بازیکن، فوتبال حرفه‌ای رو از ۱۹ سال پیش شروع کرده و الان برای تیم «خونه‌به‌خونه» توپ می‌زنه. تو زاویه بسته‌ی این هفته سعی کردیم یه گپ و گفت صمیمی فوتبالی و البته غیر فوتبالی با علیرضا داشته باشیم. نیکبخت از قرارداد ۱۲ هزار تومنی و پا به توپ شدنش تو ابومسلم، بعد هم استقلال و دوران اوج محبوبیتش شروع می‌کنه تا به روزای سخت و پرحاشیه و پیوستنش به پرسپولیس می‌رسه. این بازیکن خوشتیپ هرچند به شدت از جامعه فوتبال گله‌منده، اما عذرخواهی از مایلی‌کهن و علی دایی رو فراموش نمی‌کنه. علیرضا جریان پرحاشیه قربانی شدنش تو یه مهمونی رو هم به خوبی برامون روشن می‌کنه. اما در نهایت باید حرف‌های جذاب علیرضا در مورد جفاهایی که در حقش شده، مشکلش با برانکو، ترس از پرواز و هواپیماربایی شیث رضایی، ماجرای پردردسر دعوت شدنش به تیم ملی، هزینه‌ای که تو سال بابت لباس می‌ده، خودشیفتگی مثال‌زدنیش و بازی تو فیلم سینمایی رو هم شنید.

مصاحبه با سوشا مکانی

احتمالاً اکثر ما سوشا رو بیشتر به خاطر حاشیه‌ها و شلوار معروف باب اسفنجیش به یاد میاریم تا دروازه‌بانیش! اما در این گپ و گفت صمیمی ما صحبتمون رو با تیم نروژی استرومسگودست که توش بازی می‌کنه و شرایط فوتبالیش شروع کردیم و علت درخواست سوشا برای ورود به تیم سایپا رو جویا شدیم. این دروازه‌بان جنجالی از دلایل ترک کشور و سختی‌ها و سرمای نروژ هم برامون می‌گه. سوشا معتقده زندگیش تغییرات زیادی داشته و داره مسیر متفاوتی رو طی می‌کنه، برای همین هم صادقانه به ماجرای جوگیرشدن و اختلافش با علی دایی و حرف‌های «بی‌ربطی» که زده اشاره می‌کنه. البته تو صحبتامون از شلوار باب اسفنجی و لباس‌های خاص این بازیکن هم غافل نشدیم و حرف‌های جذاب سوشا در این مورد رو هم می‌شنویم. راستی سوشا برای اولین بار ماجرای پرتاب نمکدون و اختلافش با علی بیرانوند رو هم روشن می‌کنه. در آخر هم حرف‌های سوشا در مورد پیشرفتش تو فوتبال اروپا، هزینه‌هایی که بابت لباس پرداخت می‌کنه، شیک پوشیش، بازیکنان و خواننده‌های مورد علاقه‌اش، جفاهایی که در حقش شده و والیبال بازی کردنش تو اوین از شنیدنی‌های این برنامه هستن.

مصاحبه با هاشم بیکزاده

هاشم بیک‌زاده، فوتبالیست خوش اخلاق و با جنبه‌ی تیم ملی کشورمون، مهمون برنامه‌ی «زاویه بسته» این هفته‌س. احتمالاً این بازیکن قبل از هرچیز شما رو یاد یارگیری مسی در جام جهانی ۲۰۱۴ و شوخی‌های پر حاشیه اون روزها می‌ندازه. صحبتمون با هاشم رو از ماجرای عکس با پیراهن پرسپولیس و قرادادش با این تیم، اما بازی در استقلال شروع می‌کنیم تا به حاشیه‌های جام جهانی ۲۰۱۴ و مشکلات اون روزهای این بازیکن می‌رسیم. هاشم به علت مصدومیتش که باعث شد بازی با مسی رو از دست بده اشاره می‌کنه و به شدت از پزشک‌های تیم گله‌منده. خاطره‌ی بامزه خواستگاری این فوتبالیست هم از شنیدنی‌های دیگه این برنامه‌ست. اما در آخر نباید شنیدن ماجراهای خنده‌دار حواس‌پرتی‌ها و سوتی‌های هاشم، خواب بازی در لیگ انگلیس، بازی در مقابل زلاتان، علاقه‌ش به مسی، بخشیدن پرویز مظلومی و احساسش به امیر حسین صالحی رو از دست بدید.

سرویس های فوتبالی